برخورد قاطع با عوامل برخورد با دستفروشان در شهرری

برخورد قاطع با عوامل برخورد با دستفروشان در شهرری به گزارش ال مور شهردار منطقه 20 تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به علت حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام نمود: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مساله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.


به گزارش ال مور به نقل از پایگاه خبری شهر، فرهاد افشار، شهردار منطقه ۲۰ اظهار داشت: از عصر گذشته که موضوع حادثه میدان شهر ری مطرح گردیده است، پایش و رصد دقیق موضوع در دستور کار قرار گرفته و دستگاه های نظارتی متولی نیز در جریان جزئیات قرار دارند.
افشار اظهار داشت: ضمن پوزش از افکار عمومی و شهروندان محترم، بنده همیشه و بارها به همکاران متذکر شده که در اجرای قانون ضمن حفظ اقتدار، از رفتارهای سلبی و به دور از اخلاق خودداری شود و پس آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مسئله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.
فرهاد افشار افزود: از این روی، به زودی جلسه ای نیز تشکیل و ضمن بررسی دقیق ابعاد حادثه با متخلفین و آمرین و عاملین رفتار صورت گرفته با شهروند محترم برخورد قاطع و سریع صورت خواهد گرفت.
او اضافه کرد: باید قبول کرد که دستفروشان قسمتی از اکو سیستم شهری هستند که باید برمبنای ضوابطی امکان فعالیت در شهر را داشته باشند.
بگفته شهردار منطقه ۲۰ اکنون عوامل در رابطه با این حادثه در اختیار بوده و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه های نظارتی معرفی شده اند.
منبع:

1400/02/25
10:56:53
0.0 / 5
523
تگهای خبر: دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس