رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت بررسی جامع اقدامات ۴ سال مدیریت شهری پنجم

ضرورت بررسی جامع اقدامات ۴ سال مدیریت شهری پنجم ال مور: رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر ضرورت پرداخت جامع به اقدامات 4 سال مدیریت شهری پنجم تاکید نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، زهرا صدر اعظم نوری بعد از استماع گزارش تحویل و تحول شهردار تهران اظهار داشت: نمی دانم چرا آقای حناچی اینطور گزارش ارائه دادند. شاید شتابی بوده است که اینطور گزارش دادند. این گزارش قسمتی از فعالیت ۴ ساله ای که در زمینه مدیریت شهری انجام گرفته بود. اما یقینا همه کارها و کارهای انجام شده نیست و در آن تعدادی از حوزه ها خیلی کمرنگ گزارش شده است در صورتیکه کارهای همکاران شما کارهای قابل تقدیری است.

وی ادامه داد: در این گزارش کارهای باارزش بسیاری انجام شد که باید برجسته شود. در زمینه خدمات شهری کارهای زیرساختی زیادی انجام شده است که فقط به گوشه هایی از آن اشاره کردید. یکی از با اهمیت ترین اقدامات انجام شده در زمینه خدمات شهری در دوره کرونا مساله پایگاه های سلامت بود که تماما در ضمن کرونا در اختیار وزرات بهداشت قرار گرفت. در زمینه های مقابله با کرونا پروتکل ها و دستورالعمل های مختلفی تدوین و تنظیم شد که تا قبل از این وجود نداشت و به آن اشاره نشد.

وی افزود: در مساله سامانه های شهری اقدامات قوی اجرا شد که به آنها نیز اشاره نشد. شرایط موجودی که در آن قرار گرفتیم طی دو سه سال اخیر همچون تحریم و رکود اقتصادی و کرونا نیز باید در گزارش برجسته شود. این گزارش را یک دریافتی اولیه در نظر می گیریم و حتما باید یک رفت و برگشت بین کمیسیون ها و شهرداری دربار ه این گزارش صورت گیرد و یک گزارش جامع از اقدامات انجام شده طی این چهار سال تهیه شود.
منبع:

1400/03/11
22:37:28
0.0 / 5
370
تگهای خبر: خدمات , ساخت , سلامت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس