توقیف وانت باری با بار كامیون در جنوب تهران

توقیف وانت باری با بار كامیون در جنوب تهران به گزارش ال مور معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف یک دستگاه وانت بار که به انداز یک کامیون بار زده بود، اطلاع داد.


سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: کارشناسان مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس پایتخت درحال رصد ترافیک پایتخت بودند که با حرکت توده ای عظیم از بار در قسمت عقب یک دستگاه وانت بار در محدوده تقاطع بزرگ راه آزادگان و بزرگ راه امام علی(ع) مواجه گشتند. حجم این دفعه به قدری بود که وانت بار از پشت قابل تشخیص و رویت نبود و خطرناک تر آن که در رصد دوربین ها مشاهده شد که دو نفر هم در قسمت بالایی بار این خودرو و در ارتفاع چندین متری در وضعیتی بسیار ناپایدار و خطرناک نشسته اند، به صورتی که با یک ترمز نگهانی وسیله امکان پرتاب شدن آنها به کف خیابان وجود داشت.
وی با اشاره به اینکه بلافاصله هماهنگی لازم با تیم گشت سیار پلیس راهور در نزدیک ترین موقعیت انجام و دستور توقیف این وانت بار صادر شد، اظهار داشت: دقایقی بعد ماموران این وانت بار را متوقف و مشاهده نمودند که راننده این خودرو به اندازه یک کامیون بار را در قسمت بار خودروی خود جا داده است. همینطور دو نفر را هم از قسمت بار خودرو پیاده کردند.
همه خانی با اشاره به اینکه این خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شد، اضافه کرد: حمل بار غیرمتعارف علاوه بر آنکه قدرت کنترل راننده را می کاهد، امکان وقوع تصادف برای دیگر رانندگان را هم بیشتر خواهد نمود چون که در صورت رها شدن این دفعه در خیابان مشخص نیست که چند خودروی دیگر گرفتار حادثه خواهند شد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رانندگان خواست تا مقدار بار را متعارف و با وسیله نقلیه مناسب جابجا کنند و از دیگر شهروندان هم خواست تا برای جابجایی بار و وسایل خود رانندگان را مجبور به انجام تخلف نکنند.
وی اظهار داشت: این وانت در بزرگراه امام علی متوقف و راهی پارکینگ شد.
منبع:

1400/04/24
15:54:25
0.0 / 5
237
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , دوربین , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس