فرماندار شهرستان دماوند تاكید كرد

برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی كرونا

برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی كرونا به گزارش ال مور فرماندار شهرستان دماوند با تکیه بر ضرورت همکاری شهروندان برای عبور از خیز پنجم کرونا و کمک همه احاد جامعه برای تأمین سلامت اظهار داشت: برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کروناست.


مهدی حیدری در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با کرونا ویروس در خیز پنجم در سطح شهرستان دماوند اظهار داشت: با عنایت به پیش رو بودن مراسم ملی و مذهبی، ما در قالب قوانین و مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا و دستورالعمل های ابلاغی اقدام خواهیم کرد و اگر دستورالعملی در این خصوص ابلاغ نشود، شایسته است بانیان مراسمات ما را در تأمین سلامت مردم کمک کنند.
وی ضمن اشاره به این که واکسیناسیون روزانه بیشتر از هزار نفر در دماوند در حال انجام می باشد، اضافه کرد: مهم ترین موضوع، افزایش سرعت واکسیناسیون است که این اتفاق در شهرستان دماوند رخ داده و روزانه بیشتر از هزار نفر در این شهرستان واکسینه می شوند. ما به دنبال تأمین فضاهای بیشتر با هدف افزایش سرعت واکسیناسیون و تأمین امنیت مردم هستیم، در این راستا دو سالن ورزشی در شهر رودهن و دماوند در نظر گرفته شده تا با تجهیز آنها توسط شهرداری ها، شهروندان با سرعت بیشتری واکسینه شوند.
وی افزود: برخی نیازها از جانب استان برای شهرستان ما تهیه و تأمین نشده که به نظر می آید در ارتباط با کمبودهای کشوری است، اما نباید زمان را از دست دهیم، چون که سلامت مردم در بالاترین جایگاه قرار دارد. بر این اساس کیت های تست کرونا و سایر تجهیزات باید توسط شبکه بهداشت و درمان اعلام و خریداری شود و تأمین هزینه آن بر عهده شهرداری ها خواهد بود.

وی تصریح کرد: ما پیک های گذشته را با همکاری همه دستگاهها و مساعدت مردم شریف شهرستان دماوند پشت سر گذاشتیم؛ اما همواره به کمک مردم نیازمندیم و مردم شهرستان دماوند با فرهنگ غنی، همچون گذشته یاری رسان ما خواهند بود تا با رعایت پروتکلهای بهداشتی و تزریق واکسن کرونا خیز پنجم را پشت سر بگذاریم.
منبع:

1400/04/30
22:49:13
0.0 / 5
1832
تگهای خبر: جامعه , خرید , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس