500 هزار خانوار نیازمند جدید تا آخر سال تحت حمایت كمیته امداد قرار می گیرند

500 هزار خانوار نیازمند جدید تا آخر سال تحت حمایت كمیته امداد قرار می گیرند به گزارش ال مور رییس کمیته امداد شناسایی و پشتیبانی از خانواده های نیازمند را از وظایف ذاتی این نهاد دانست و اظهار داشت: تا آخر سال 500 هزار خانوار نیازمند جدید تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، امروز طی مراسمی و در قالب طرح خورانیدن غدیر، چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر کشور طبخ و میان خانواده های نیازمند توزیع شد.
سیدمرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد با حضور در اردوگاه امام علی (ع) استان البرز ضمن تبریک دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر اظهار داشت: امروز با همکاری مراکز نیکوکاری استان البرز ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در سطح استان طبخ و توزیع شد.
وی ادامه داد: همین طور با کمک مردم نیکوکار و خیران ۵۰ هزار بسته معیشتی برای اقشار مستضعف استان البرز تهیه و ارائه شد.
رییس کمیته امداد با اعلان اینکه روز عید غدیر روز خورانیدن نیازمندان است، اشاره کرد: در قالب طرح خورانیدن غدیر در سراسر کشور چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در اختیار مددجویان و خانواده های محروم قرار گرفت.
بختیاری اظهار نمود: همین طور ۲۲۰ هزار بسته معیشتی میان ولی نعمتان در سراسر کشور که توسط مراکز نیکوکاری شناسایی شده اند، توزیع شد.
رییس کمیته امداد شناسایی و پشتیبانی از خانواده های نیازمند را از وظایف ذاتی کمیته امداد دانست و اظهار داشت: تا آخر سال ۵۰۰ هزار خانوار نیازمند جدید تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند.
رییس کمیته امداد بیان کرد: با اجرای طرح های اشتغال در کمیته امداد، امسال ۱۰۰ هزار خانواده به خودکفایی رسیده و از حمایت این نهاد خارج می شوند.
بختیاری با تقدیر از مشارکت مراکز نیکوکاری، بسیج، سپاه و اصناف و بازاریان در طرح خورانیدن غدیر افزود: طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی انجام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در این مراسم همین طور آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز با تجلیل از عید غدیر اظهار داشت: واقعه غدیر یک رویداد وحدت بخش است که تعلق به کل جامعه اسلامی دارد. وی ضمن صدور دستور شروع توزیع چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذا میان نیازمندان و مددجویان در سراسر کشور اضافه کرد: حرکت های مردمی همانند طبخ و توزیع غذای گرم برکات زیادی برای همه آحاد جامعه دارد.
منبع:

1400/05/08
12:58:41
0.0 / 5
237
تگهای خبر: جامعه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس