كسری بودجه 30 هزار میلیارد ریالی در وزارت آموزش و پرورش

كسری بودجه 30 هزار میلیارد ریالی در وزارت آموزش و پرورش ال مور: مشهد- معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: كسری بودجه سال آینده این وزارتخانه 30 هزار میلیارد ریال و این مورد به دولت و مجلس شورای اسلامی اعلام شده است.


علی الهیار تركمن روز چهارشنبه در حاشیه گردهمایی روسای امور اداری ادارات كل استانها و بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش در مشهد، در جمع خبرنگاران اضافه كرد: بودجه پیشنهادی این وزارتخانه در لایحه بودجه سال 1397 كل كشور 430 هزار میلیارد ریال شامل كل بودجه هزینه ای، تملك مالی، تملك سرمایه ای و درآمد اختصاصی پیش بینی شده است. 330 هزار میلیارد ریال از این مبلغ هم بودجه استانها است كه در صورت تصویب به استانها اختصاص می باید.
وی همینطور بدون اشاره به مبلغ بدهی سال گذشته وزارت آموزش و پرورش در مورد توزیع شیر در مدارس اظهار داشت: با تلاشهای انجام شده بدهیهای شیر در سال 1395 تا هفته آینده توزیع می گردد. اعتبار مورد نیاز امسال برای اجرای طرح توزیع مجانی شیر در مدارس هم دو هزار میلیارد ریال است كه تابحال هنوز ابلاغ نشده و بنابراین قادر به عقد قرارداد نیستیم.
معاون وزیر آموزش و پروش معوقات بازشستگان شامل پاداش آخر خدمت امسال را 35 هزار میلیارد ریال اعلام و بیان كرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش بینی محل تامین این بودجه را كرده اند.
خبرنگار: آرزو جاودانی **انتشار: حسین كریم زاده
7496/1858


1396/11/18
12:41:55
5.0 / 5
4834
تگهای خبر: بودجه , توسعه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس