، این خبر تكمیل می شود،

اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نجفی

اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نجفی ال مور: خبر استعفای شهردار تهران، بامداد امروز در حالی درصدر اخبار شبكه های اجتماعی و رسانه ها قرار گرفت كه هنوز هیچ مرجع رسمی ای این خبر را تایید نكرده و انتشار اخبار ضد و نقیض همچنان ادامه دارد.


علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در گفت وگو با ایسنا با تكذیب برگزاری جلسه فوق العاده شورای شهر تهران با مبحث بررسی استعفای نجفی، اظهار داشت: جلسه امروز اعضای شورای شهر جلسه هم اندیشی برای جمع بندی عملكرد و آخر سال است.
وی درباره استعفای نجفی هم اظهار داشت: من بعنوان عضو شورا هم اكنون از مبحث استعفا آگاه نیستم و نمی توانم تایید یا تكذیب كنم ولی اگر این مورد صحت داشته باشد حتما به اطلاع شهروندان خواهیم رساند.
اما از جانب دیگر، حجت نظری و رسولی دو عضو شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تكذیب كرده اند، اما صدا و سیما و برخی رسانه ها به نقل از منابع آگاه، این استعفا را تایید كردند.
ابهامات در این باره درحالی ادامه دارد كه مهدی حجت معاون شهرسازی شهرداری بامداد امروز نشست خبری خویش را لغو نمود و ضمن عذرخواهی از خبرنگاران در مورد شایعه استعفای نجفی، اظهار داشت: من هم در كانالهای خبری مبحث را خواندم و دفتر نجفی هم جواب نداد. واقعا خبر رسمی خاصی ندارم و مثل بقیه شنیده ام و حوزه فعالیت من هم روابط عمومی نیست كه اطلاع رسانی كنم و تا زمانی كه خبررسمی منتشر نشود صحبت نمیكنم.
از سوی دیگر در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران كه برای جمع بندی عملكرد آخر سال برگزار شده بود، نژادبهرام و مسجدجامعی دو اظهار نظر متضاد درباره مبحث استعفای نجفی داشتند، در حالیكه نژادبهرام عضو هیأت رییسه شورا خبر استعفای شهردار تهران را تكذیب و اظهار نمود كه هنوز برگه استعفایی از نجفی دریافت نكرده ایم، مسجد جامعی این استعفا را تأیید كرده است.
احمد مسجد جامعی با حضور در جمع خبرنگاران با تایید استعفای نجفی اظهار داشت: این استعفا روال مشخصی دارد و باید بررسی شود.
این در حالیست كه زهرا نژاد بهرام اظهار داشت: تابحال یك برگ نامه استعفا از وی ندیده ایم و اگر بخواهد استعفا بدهد این مورد را باید به هیات رئیسه بگوید و تا كنون هیچ استعفایی از نجفی و هیچ كاغذ و برگه ای به ما نرسیده و جلسه امروز جلسه پایانی سال است.
از دفتر شهردار هم خبر استعفا تكذیب شد و به قول كركه آبادی مدیركل دفتر شهردار تهران، استعفایی وجود ندارد، اینها شایعاتی است كه درپی جلسه دو شب پیش شهردار با اعضای شورای شهر بوجود آمده است. در حاشیه رونمایی از تندیس آقای هاشمی همه اعضا گفتند آنها ۲۱ نفر نیستند و ۲۲ نفرند و در واقع گفتند موضع آنها پشتیبانی از فعالیت های شهرداری، راهبردهایی كه اتخاذ شده و مبارزه با فسادهایی است كه شهرداری مجدانه پیگیری می كند. این شایعات بعد از سند تغییر و تحول و ارسال اسناد تخلفات به قوه قضاییه بوجود آمده است، گروه هایی بودند كه گمان می كردند شهردار و تیم جدید شهرداری در باتلاقی كه تیم قبلی درست كرده بودند، فرو بروند، اما شهرداری با اقداماتش اكنون از این باطلاق خارج شده است.
حافظی عضو شورای شهر چهارم هم به این اخبار و حواشی آن واكنش نشان داد و در توئیترش نوشت: "مدیر منصوب شهردار سابق مراسم رقص در برج میلاد را تدارك می بیند، شهردار فعلی به دادستانی احضار می گردد سپس با وثیقه آزاد می گردد نهایتا استعفا می دهد."


پیگیری ایسنا دراین باره ادامه دارد ولی تا كنون هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نكرده است و روابط عمومی شهرداری تهران هم تا این لحظه در این باره هیچ خبر و واكنشی نشان نداده است.
محمد علی نجفی رسما از پنجم شهریور با رای اعضای شورای شهر تهران و با تایید وزارت كشور سكان شهرداری تهران را به دست گرفت.
1396/12/23
14:24:48
5.0 / 5
4699
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس