خلیل آبادی خبر داد

تشكیل تیم كارشناسی برای رفع بوی نامطبوع جاده نظامی ری

تشكیل تیم كارشناسی برای رفع بوی نامطبوع جاده نظامی ری ال مور: رییس شورای شهرستان ری از تشكیل تیم كارشناسی برای رفع بوی نامطبوع جاده نظام آباد (نظامی) اطلاع داد.


حسن خلیل آبادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بوی نامطبوع پخش شده از كانال عباس آباد، اظهار نمود: در بهمن ماه سال جاری به منظور وضعیت آلاینده های زیست محیطی شهر ری از این منطقه بازدید كردیم كه اهالی جاده نظام آباد شهر ری از بوی نامطبوع كانال آب كه خروجی تصفیه خانه جنوب تهران است، شكایت داشتند.

وی با اشاره به اینكه روز قبل به همراه چند نفر از مدیران شهری از تصفیه خانه مركزی جنوب استان تهران بازدید كردیم، اظهار داشت: اهالی جاده نظام آباد و اهالی روستای عباس آباد درخواست داشتند كه راه حلی برای رفع این بوی نامطبوع داشته باشیم كه به همراه رییس فاضلاب استان تهران مساله را پیگیری كردیم.

خلیل آبادی با بیان این كه مقرر شد تا به منظور بررسی چگونگی نحوه ورود آب به كانال مذكور از دشت ورامین هم بازدید نماییم، تصریح كرد: ما در این بازدید می خواستیم ببینیم كه آب در مسیر دچار آلایندگی می گردد یا خیر؟ چون كه كانال بتنی آب ورودی دیگری ندارد و بوی نامطبوعی از آن متصاعد نمی گردد.

وی با اشاره به اینكه آب موجود در كانال دشت ورامین برای كشاورزی مناسب می باشد، اظهار نمود: متاسفانه آبی كه در كانال جاده نظامی است، بوی ناخوشایندی دارد و از این رو مقرر شد یك تیم كارشناسی علت این بوی نامطبوع را بررسی كنند.

رییس شورای شهرستان ری با بیان این كه در این بازدید به محله بهشتی واقع در شهرستان ری رفتیم، اظهار داشت: این بازدید هم به منظور بررسی شبكه فاضلاب بوجود آمده در محله بهشتی بود، اما از آن جایی كه ارتفاع محله از سطح تصفیه خانه مركز فاضلاب پایین تر است باید آب در یك مخزن جمع آوری شود و پس از آن هم پمپاژ شود كه خوشبختانه مكان مناسب برای پمپاژ آب مشخص شد و تنها باید مسئولان مربوطه با شهرداری و مالك به توافق می رسیدند كه در این بازدید صورت گرفت.

به گفته خلیل آبادی، به محض این كه نقشه پیاده سازی و درخواست ساخت ایستگاه پمپاژ به شهرداری منطقه 20 برسد، مجوز صادر می شود، اظهار نمود: تمام تلاش خویش را انجام خواهیم داد تا شهرستان ری و محلات اطراف آن وضعیت بهتری به خود بگیرند.


1396/12/24
17:42:20
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس