توجه به نشاط اجتماعی در برنامه های نوروزی سطح شهر تهران

توجه به نشاط اجتماعی در برنامه های نوروزی سطح شهر تهران ال مور: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: می توانیم از ظرفیت های موجود شهر تهران كه در حقیقت اطلسی از همه فرهنگ ها و اقوام و ادیان ایرانی است، به نحو مطلوبی در مناسبت های ملی مان همانند نوروز یا سایر مناسبت ها و اعیاد مذهبی استفاده نماییم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سیدحسن رسولی با اشاره به بازدید خود از سطح شهرتهران در روزهای نوروز اضافه كرد: مجموعه مدیریت شهری در روزهای نوروز در مقایسه با گذشته با رویكرد جدیدی عمل كرده و فضا و منظر شهر را جهت استفاده شهروندان و گردشگرانی كه از سراسر كشور به تهران می آیند، متفاوت تر از سال های گذشته كرده است.

این عضو شورای شهر با تاكید بر این مورد كه در نوروز97 توجه ویژه ای به شادی و نشاط اجتماعی شده است، اضافه كرد: نقاط مركزی شهر در ایام ابتدایی سال فوق العاده شلوغ و پرتراكم است و خودروهایی با پلاك های شهرستان در نقاط مركزی شهرتهران و حوالی پارك شهر، بازارتهران، میدان امام خمینی(ره) و میدان حسن آباد و سایر نقاط تردد داشتند، زیاد بود.

وی با اشاره به اینكه به نظر من نوروزگاه امسال با آغاز خوبی در ایام ابتدایی سال شروع شد، اظهار داشت: ما می توانیم از ظرفیت های موجود شهر تهران كه در حقیقت اطلسی از همه فرهنگ ها و اقوام و ادیان ایرانی است به نحو مطلوبی در مناسبت های ملی مان همانند نوروز یا سایر مناسبت ها و اعیاد مذهبی استفاده نماییم.

رسولی با تاكید بر اینكه باید با تولید یك نیازسنجی مناسب، رویدادهایی را همانند آنچه در بلوار كشاورز امروز رخ می دهد خلق نماییم، بیان كرد: این مورد سبب می گردد شهروندان و گردشگران علاوه بر اینكه اوقات فراغتشان را سپری می كنند، از این جلوه ها و نمادها هم بهره ببرند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، این عضو شورای پنجم شهر تهران با تاكید بر اینكه به نظر من این برنامه آغاز خوبی است، تصریح كرد: اما باید تلاش نماییم، در سال های آینده هم به لحاظ كمی و هم به لحاظ كیفی گسترش بیشتری پیدا كند.1397/01/10
16:22:20
5.0 / 5
4502
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس