نوذرپورتأكید كرد

لزوم الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان

لزوم الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان ال مور: شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینكه جانبازان سرمایه های انسانی آیندگان هستند، بر لزوم الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان تصریح كرد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، دكتر علی نوذرپور در نشست صمیمانه با جانبازان شاغل در شهرداری منطقه۲۲ ضمن تبریك اعیاد شعبانیه با بیان به اینكه در زندگی روزمره عده ای برای رسیدن به هدفی مطلوبتر، ورود به زندگی سخت و دشوار را انتخاب می كنند، تصریح كرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس هم یك سری از افراد زندگی عادی خویش را با پانهادن به یك زندگی سخت و پرخطر، برای رسیدن به آرمان ها، اعتقادات و باورهایشان رها كردند و این اقدام آنان یعنی همان زندگی بهتر و آسوده برای دیگر انسانها.

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینكه قرآن كریم در سوره "نساء آیه ۹۵" میفرماید "فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما"(خداوند مجاهدان را بر كسانی كه جهاد نمی كنند برتری بزرگی داده است)، اضافه كرد: تكریم و ارج نهادن به مقام جانبازان و ایثارگران تبعیض به شمار نمی رود؛ بلكه آن را امری لازم دانیم و با افتخار، رشادتهایشان را سرلوحه تمام امور خود قرار می دهیم.

وی با اشاره به اینكه افرادی فداكارانه برای حفظ نظام و باورهایشان در جبهه حضور پیدا كردند و در برابر دشمن جنگیدند تا سرمایه های پرارزش معنوی، فرهنگی و اجتماعی خود و ایران اسلامی پابرجا بماند، اظهار نمود: با اینكه سالها از جنگ تحمیلی گذشته است، اما هنوز این جانبازان و ایثارگران عزیز با جراهت ها و آلام خود روزگار می گذرانند. بنابراین وظیفه ماست تا این سرمایه های ستودنی را به نسل های آینده و جوانان انتقال دهیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، نوذرپور در انتها ضمن بیان خاطره ای از دوران حضور خود در جبهه، با اهدای لوح سپاس از جانبازان شاغل در شهرداری تجلیل نمود.
1397/02/04
15:54:44
5.0 / 5
4789
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس