رقابت دو كاندیدا برای رسیدن به بهشت

رقابت دو كاندیدا برای رسیدن به بهشت ال مور: اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی روز یكشنبه از میان دو كاندیدا یعنی ˮسمیع الله حسینی مكارمˮ و ˮمحمدعلی افشانیˮ شهردار تهران را انتخاب خواهند كرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سرانجام پس از روزها مقرر است فردا اعضای شورای شهر تهران، شهردار تهران را انتخاب كنند و تهران از حدود یك ماه بدون شهردار، رهایی یابد.
21 فرودین ماه بود كه با پذیرش استعفای نجفی از سمت شهرداری تهران سمیع الله حسینی مكارم بعنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب گردید و پس از آن پروسه انتخاب شهردار شروع شد.
در روند انتخاب شهردار تهران ۱۶ معیار انتخاب شهردار ملاك عمل قرار گرفت و صرفا این خصوصیت كه شهردار باید سابقه كار اجرایی موفق در حوزه صف و سیاستگذاری داشته باشد هم افزوده شد.
اعضای شورا 21 نفر را در روند فرآیند انتخاب شهردار انتخاب كردند كه از این میان 7 نفر بعنوان كاندیدای نهایی معرفی كردند كه آقایان انصاری لاری، حجتی، محمود حسینی، حناچی، حسینی مكارم،، افشانی و میرزائی بعنوان 7 گزینه انتخاب شدند اما در میانه راه حجتی، انصاری لاری و میرزائی از ادامه مسیر انصراف دادند و سرانجام از میان آراء افشانی و حسینی مكارم بعنوان گزینه های نهایی انتخاب شدند و حالا مقرر است از میان این دو كاندیدا، شهردار تهران انتخاب شود؛ اما این دو گزینه چه كارنامه ای دارند؟
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سمیع الله حسینی مكارم 58ساله، زاده كاشان است و دارای مدرك دكتری در حوزه اقتصاد نظری و اقتصاد برنامه ریزی است و در سوابقش معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران، معاون طرح و برنامه پست بانك، مدیر كل بودجه و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش، سرپرست مدارس ایران در شبه قاره هند و رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۴ تهران را هم در كارنامه خود دارد و بعد از استعفای محمدعلی نجفی، حسینی مكارم كه معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار سابق بود به سمت سرپرستی شهرداری تهران تعیین شد.
سید محمدعلی افشانی 59 ساله هم در سوابق كاری خود عضویت در شورای مركزی حزب اعتماد ملی را دارد و در دولت یازدهم استاندار فارس بود و هم اكنون هم با حكم وزیر كشور، معاون عمرانی وزارت كشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور در دولت دوازدهم است.
در كارنامه كاری وی، معاونت سابق وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور هم به چشم می خورد.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حال باید دید از میان این دو كاندیدا فردا چه كسی به صندلی سبز بهشت تكیه می زند؟
1397/02/22
18:46:24
5.0 / 5
5058
تگهای خبر: توسعه , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس