وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به كرمانشاه سفر می كند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به كرمانشاه سفر می كند ال مور: كرمانشاه- مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان، اظهار داشت: در این سفر تفاهم نامه فرهنگ و هنر استان كرمانشاه به امضای وزیر و استاندار می رسد.


حجت الاسلام رحیم جعفری روز یكشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه این تفاهم نامه برای نخستین بار به این شكل در ابعاد مختلف كاری تدوین شده است، اظهار داشت: تفاهم نامه استان كرمانشاه به ارزش ۸۸0 میلیارد ریال تنظیم شده است كه حدود ۶۵0 میلیارد ریال در بخش عمرانی سهم استان و نزدیك به ۳0۰میلیارد ریال هم سهم وزارتخانه است.
وی اظهار نمود: در بخش فعالیت های فرهنگی و هنری بیش از 200میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است كه ۱۳0 میلیارد ریال سهم وزارتخانه و ۷0 میلیارد ریال هم سهم استان است.
وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در استانداری، سازمان برنامه و بودجه و معاونت سیاسی امنیتی استانداری برای تدوین این تفاهم نامه، اعلام نمود: تفاهم نامه فرهنگ و هنر استان كرمانشاه در یكی از جلسات كاری روز دوشنبه و سه شنبه این هفته به امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار كرمانشاه می رسد.
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه در ادامه متذكر شد: اعتبارات پیش بینی شده در تمام بخش ها اعم از معاونت های فرهنگی، هنری، قرآنی، سمعی و بصری و كانون های مساجد مشخص شده است.
وی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نیمه دوم سال قبل سفرهای كاری استانی را در دستور كار قرار داده است.
وی اضافه كرد: خوشبختانه در این سفرها، در مكاتباتی كه برپایه مصوبات شورای برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جانب تمام معاونت های تخصصی وزارتخانه صورت گرفته، یك قالب مشخص و با كیفیت برای هر استان آماده شده است.
وی در ادامه به تشریح برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان پرداخت و اظهار داشت: این سفر 2روزه دوشنبه۲۴ اردیبهشت آغاز می گردد.
حجت الاسلام جعفری اضافه كرد: دكتر صالحی در این سفر ضمن دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر، با كاركنان اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران سازمان های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار می كند.
انعقاد تفاهم نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری كرمانشاه، بازدید از مجتمع های فرهنگی هنری دانش و بیستون و نشست خبری با اصحاب رسانه از دیگر برنامه های سفر 2 روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان كرمانشاه است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از وقوع زلزله 7.3 ریشتری آبان سال 96، دی ماه ۹۶ به منظور بازدید از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی و بررسی وضعیت اصحاب فرهنگ و هنر در این مناطق به كرمانشاه سفر كرد.
3033


1397/02/23
14:58:51
5.0 / 5
4418
تگهای خبر: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس