دوره جدید از پرداخت وام ازدواج

دوره جدید از پرداخت وام ازدواج ال مور: مدیركل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام ازدواج توسط تمام متقاضیان در نوبت سال گذشته آگاهی داده و اظهار داشت در حال حاضر تنها افرادی كه امسال برای وام ازدواج ثبت نام كرده اند، در انتظار دریافت وام می باشند.


ناصر صبحی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه مبلغ وام ازدواج از مرداد سال 95 به 10 میلیون تومان افزایش یافته است اظهار كرد: متقاضیان با مراجعه به شعب بانك های عامل می توانند فرایند دریافت وام را آغاز كنند. مدیركل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینكه مبلغ وام ازدواج با پیگیری نمایندگان مجلس و همكاری بانك مركزی از سال 95 به بیش از 3 برابر افزایش یافت گفت: امیدواریم وام ازدواج به زودی به میزانی افزایش یابد كه شایسته تشكیل زندگی جوانان شود، چرا كه با توجه به شرایط اقتصادی هرچند كه این مبلغ افزایش یافته اما لازم است افزایش بیشتری پیدا كند.به گفته وی، حتی مبلغ كنونی جوابگوی نیازهای اصلی جوانان در آستانه ازدواج نیست.
مدیركل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام توسط تمام متقاضیان در نوبت سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها افرادی كه امسال برای وام ازدواج ثبت نام كرده اند، در انتظار دریافت وام هستند.
به گفته وی وزارت ورزش و جوانان تنها مسئولیت هماهنگی و مطالبه گری در این زمینه را به عهده دارد و پیگیری های لازم برای پرداخت به موقع وام ها را انجام می دهد.صبحی با اشاره به افزایش آمار متقاضیان وام ازدواج بعد از افزایش مبلغ آن تصریح كرد: هرساله حدود 700 تا 750 هزار زوج در آستانه ازدواج هستند، اما با افزایش سه برابری وام ازدواج در سال گذشته كسانی كه رغبت یا امیدی به دریافت وام نداشتند به یك باره خواهان دریافت این وام شدند كه باعث شلوغ شدن صف های متقاضیان دریافت وام در بانكها شده است.وی ادامه داد: با اقدامات بانك مركزی و پیگیری وزارت ورزش جوانان، در كمتر از یك سال كلیه افرادی كه متقاضی این وام بودند توانستند آن را دریافت كنند چراكه باطرح ضربتی بانك مركزی در دو ماه گذشته مشكل پرداخت وام ازدواج برطرف شده است.
مدیركل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینكه قرار بود از ابتدای مرداد تا پایان اسفند 95 حدود یك میلیون و 200 هزار وام ازدواج پرداخت شود گفت: این میزان حداكثر تعداد افرادی است كه می توانستند در این سامانه ثبت نام كنند. یعنی در حدود 400 هزار نفر در نوبت بودند كه با افزایش سه برابری وام پیش بینی شده بود دو برابر دیگر از جمعیت متقاضی وارد این سیستم شوند؛ پیش بینی ها ثبت نام حدود یك میلیون و 200 هزار متقاضی بود.

 

1396/07/05
15:12:20
5.0 / 5
5470
تگهای خبر: جوانان , مجالس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس