معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران تاكید كرد:

امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده، پخش بازی ها دراماكن عمومی صلاح نیست

امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده، پخش بازی ها دراماكن عمومی صلاح نیست ال مور: معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران از امكان پخش بازی های جام جهانی در اماكن ورزشی و سرپوشیده اطلاع داد.محسن همدانی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح امكان پخش بازی های جام جهانی در فضاهای عمومی اظهار داشت: شهرداری تهران در ابتدا درخواستی به استانداری تهران و شورای تأمین استان داده بود تا بتواند مجوز پخش بازی های جام جهانی را در اماكن عمومی و پارك ها را دریافت كند كه بعدا با بررسی هایی كه انجام شد هم ما و هم شهرداری تهران به این نتیجه رسیدیم كه پخش این بازی ها در اماكن عمومی و پارك ها به صلاح نیست.

وی اضافه كرد: علت این نتیجه گیری ملاحظاتی بود كه بیشتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی مورد توجه قرار می گرفت، بنابراین در نهایت به این نتیجه رسیدیم كه این كار را انجام ندهیم.

معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران ادامه داد: در مقابل پذیرفته شد كه در اماكن ورزشی و سرپوشیده این امكان به وجود بیاید و در این مكان ها با گذاشتن نمایشگرهای بزرگ اجازه داده شود تا مردم وارد این محیط ها شوند. محیط هایی همچون ورزشگاه آزادی تا بتوانند شور و هیجان آن فضا را تجربه كنند.

وی تصریح كرد: در این فضاها بازی ها در صفحه نمایشگرهای بزرگ پخش می گردد و شهروندان می توانند غم و شادی را در همان جا داشته باشند و تا كنون هم این تصمیم گیری محقق شده است.

وی در مورد حضور بانوان در این اماكن برای تماشای بازی های جام جهانی هم اظهار داشت: تا كنون این مورد به صورت كامل روشن نشده، چون كه برخی ملاحظات وجود دارد برای حضور بانوان، گفت وگوها در این زمینه در حال انجام می باشد اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم. بطور قطع بررسی ها در این خصوص ادامه دارد اما معیار استانداری تهران خارج از همه دستگاه های دیگر این است كه اجازه دهیم فضای اجتماعی و شور و نشاط فرهنگی و ورزشی با رعایت همه موارد به وجود بیاید.

همدانی تصریح كرد: بطور قطع نتیجه نهایی در این خصوص تا فردا به اطلاع عموم شهروندان می رسد.

دیروز هم اعلام گردید شش مسابقه جام جهانی فوتبال شامل سه مسابقه مربوط به ایران و مسابقات نیمه نهایی و فینال و رده بندی در سینماها پخش می گردد.

پیشتر هم پلیس در واكنش به خبر ممنوعیت پخش مسابقات جام جهانی از در كافه ها و قهوه خانه ها گفته بود مخالف پخش نبوده بلكه گفته باید طبق مقررات و بر مبنای مجوز این اقدام صورت گیرد.
1397/03/23
17:17:04
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: بانوان , شهرداری , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس