مدیرعامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه اعلام كرد

تغییر چهره ایستگاه های مترو در تهران

تغییر چهره ایستگاه های مترو در تهران ال مور: مدیرعامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه از بازنگری سازه های ورودی، خروجی مترو و سایر سازه های ایستگاه ها كه در سطح شهر دیده می شوند و تناسبی با جایگاه ایستگاه ها در شهر و بافت پیرامون آن ندارند، اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علی امام با اشاره به اینكه هر ایستگاه مترو حداقل دو ورودی دارد، اظهار نمود: ایستگاه ها علاوه بر سازه های ورودی، به صورت میانگین دارای 4 سازه هواكش دیگر هم هستند كه در سطح زمین فضاهای قابل توجهی را اشغال و نمود ویژه ای در سطح شهر دارند. در حالیكه در خیلی از كشورهای دنیا سازه های كم حجم و متناسب با محیط شهری تعبیه شده است كه عملا نه تنها مشكل تملكی كمتری داشته، بلكه در هماهنگی با محیط اطراف، همگونی مناسبی با سطح شهر دارند.

وی اضافه كرد: برای تولید زیبایی بصری و بهره وری حداكثری از فضای شهری باید از تجارب دیگر كشورها هم استفاده نماییم و با تشكیل كارگروه ها و اتاق فكرهایی با حضور كارشناسان خبره مترو، معماری و شهرسازی، از روش های اجرایی جدید بهره خواهیم برد.


طبق گزارش شهرنوشت، به قول مدیرعامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه، در دوره جدید مدیریتی، به منظور بروزرسانی طرح ها و استفاده از آخرین دستاوردهای جهانی و متناسب سازی آن ها با شرایط كشور، مباحث متعددی در زمینه های اعمال تغییر در روش های اجرا، معماری ایستگاه ها، تجهیزات، ناوگان، بهره برداری، مباحث اقتصادی، سرمایه گذاری و... در قالب كارگروه های تخصصی مختلف در دستور كار و در حال انجام می باشد كه باید نقاط قوت و ضعف شرایط موجود را بسنجیم و فرصت ها و پتانسیل را در طرح های آینده لحاظ نماییم.1397/04/04
13:12:10
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس