مسجدجامعی:

سرنوشت گذر فرهنگ تهران در هاله ای از ابهام است

سرنوشت گذر فرهنگ تهران در هاله ای از ابهام است ال مور: تهران- «احمد مسجد جامعی» عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نگرانم سرنوشت پیاده راه 17 شهریور برای گذر فرهنگ پایتخت هم تكرار شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، مسجدجامعی روز یكشنبه در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكر پیش از دستور خود اضافه كرد: طبق مصوبه دوره چهارم شورا مقرر شد حد فاصل تالار وحدت تا پارك دانشجو (تئاتر شهر) به گذر فرهنگ بدل شود اما اقدام خاصی در این زمینه انجام نشده است.
تئاتر شهر در حاشیه پارك دانشجو در چهارراه ولیعصر (ع)تقاطع این خیابان و خیابان انقلاب واقع شده است.
تالار وحدت هم در خیابان استاد شهریار، در مجاورت پارك دانشجو قرار دارد.
وی ادامه داد: اكنون با شروع این اقدامات نگرانیم كه مبادا گذر فرهنگ به سرنوشت پیاده راه خیابان 17 شهریور دچار و باید بررسی های بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
مسجدجامعی همینطور به انتشار فهرست اسامی دریافت كنندگان طرح ترافیك خبرنگاری از جانب معاونت حمل و نقل اشاره و بیان كرد: به نظر می آید باید در عرضه طرح بازبینی صورت گیرد تا شاهد خطای كمتری در این زمینه باشیم.
به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران چندروز پیش نام افرادی كه با عنوان خبرنگار از سهمیه طرح ترافیك بهره برده اند را در سامانه شفافیت شهرداری تهران به نشانی shafaf.tehran.ir اعلام نمود كه واكنش های زیادی به دنبال داشته است. برخی انتقاد كرده اند چرا نام رسانه ها منتشر نشده و مشخص نمی باشد كدام خبرنگار در كدام رسانه فعالیت دارد و نكته دیگر اینكه بعضی می گویند نام برخی افراد كه خبرنگار نیستند در این فهرست مشاهده می گردد.
تهرام//1735/9343/ 1008


1397/04/10
14:03:13
2.5 / 5
4592
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
تشریفات عروسی:
https://markaztalar.com/%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-1
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس