نمایشگاه بادبادك آرزوها در پیاده راه رشت افتتاح شد

نمایشگاه بادبادك آرزوها در پیاده راه رشت افتتاح شد ال مور: رشت - نمایشگاه بادبادك آرزوها ویژه مادران و كودكان در پیاده راه فرهنگی كلانشهر رشت گشایش یافته است.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه كه با همكاری كمیسیون فرهنگی شورای شهر، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، امور بانوان شهرداری، كانون تبلیغات اسلامی و سایر نهادها و فعالان فرهنگی مردم نهاد گشایش یافته، سلامت مادران و روانشاسی كودك با حضور اساتید این رشته مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
در نمایشگاه بادبادك آرزوها فضایی آرام توام با شادی و آرامش برای حضور كودكان هم فراهم شده كه كودكان همراه مادران می توانند از برنامه های این نمایشگاه بهره مند شوند.
علاوه بر این؛ به مناسبت هفته حجاب و عفاف غرفه های دیگری در پیاده راه فرهنگی كلانشهر رشت با هدف ترویج حجاب و عفاف و تبیین اندیشه حجاب با مبحث مشاوره دینی و خانواده، طب سنتی، گفتمان آزاد و میز خدمت دایر شده است.
نائب رئیس كمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت با اشاره به نقش عفاف و حجاب در تحكیم بنیان خانواده اظهار داشت: برگزاری نشست هایی در جهت گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
فاطمه شیرزاد با تاكید بر لزوم توجه به برنامه هایی همچون تقدیر از فعالان حوزه عفاف و حجاب اضافه كرد: برای داشتن جامعه ای سالم بر مبنای ارزش ها باید حجاب و عفاف مورد توجه قرار گیرد.
این نمایشگاه تا بیست و سوم تیرماه جاری هر روز از ساعت 18 تا 21 برای بازدید علاقمندان در پیاده راه فرهنگی رشت در میدان شهرداری فعال است.
21 تیرماه روز حجاب و عفاف نام گرفته است.
7286/2007


1397/04/19
13:09:47
5.0 / 5
4685
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس