وزیر ارشاد:

نگاه دولت برقراری عدالت فرهنگی است

نگاه دولت برقراری عدالت فرهنگی است ال مور: ایلام - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: نگاه دولت تدبیر و امید و به تبع این وزارتخانه برقراری عدالت فرهنگی در سراسر كشور و توزیع مناسب اعتبارهای استانی است.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی روز دوشنبه در بدو ورود به ایلام در جمع خبرنگاران اضافه كرد: برنامه های فرهنگی و هنری برای استان ایلام برای مدت سه سال تا سال 1400 تدوین خواهد شد.
وی افزود: این برنامه ها در قالب تفاهم نامه ای با استانداری منعقد و برای آن ها 400 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: این تفاهم نامه شامل اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و همینطور تقویت زیرساخت های فرهنگی این استان است كه ساخت سینما هم در آن پیش بینی شده است.
صالحی با تاكید بر برقراری عدالت فرهنگی و توزیع مناسب اعتبارهای استانی اظهار داشت: وزارت ارشاد با این نگاه بودجه استان ها را سال جاری تصویب و 30 تا 50 درصد منابع را به استان ها مختص كرده است.
وی افزود: امسال از مجموع 10 هزار میلیارد ریال اعتبار این وزارتخانه بین چهار تا پنج هزار میلیارد ریال آن برای استان ها پیش بینی شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری كرد با این رویكرد نگاه به استانها متمركزتر و فاصله هایی كه وجود دارد به مرور زمان كمتر شود.
7171/6034


1397/06/19
13:56:43
5.0 / 5
4643
تگهای خبر: بودجه , ساخت , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس