زائران اربعین حسینی نام نویسی را به روزهای آخر نسپارند

زائران اربعین حسینی نام نویسی را به روزهای آخر نسپارند ال مور: بوشهر- مدیركل حج و زیارت استان بوشهر اظهار داشت: متقاضیان نام نویسی جهت شركت در پیاده روی اربعین حسینی كارثبت نام را به روزهای آخر نسپارند و برای آسان شدن اعزام به صورت گروهی برای صدور روادید اقدام نمایند.


عبدالرسول رنجبر روز سه شنبه درگفت وگو با ایرنا اضافه كرد: همینطور افراد در هنگام رجوع به دفترهای زیارتی مداركی مانند گذرنامه با 6ماه اعتبار، قبض پرداخت وجه و 2 قطعه عكس را به همراه داشته باشند.
وی بیان كرد: با استقرار دفتر كنسولگری عراق در بوشهر امكان صدور روادید (ویزا) عراق برای هم استانی ها فراهم گشته است و مانند سالهای گذشته در استان های فارس و تهران صادر نمی گردد.
مدیركل حج و زیارت استان بوشهر افزود: كار ثبت نام از متقاضیان شركت در پیاده روی اربعین حسینی از پنجم مهر همزمان با سراسر كشور در این استان آغازشده است.
رنجبر اظهار نمود: مردم برای گرفتن روادید نیازی به رجوع به دفتر كنسولگری عراق ندارند و می توانند با استفاده از دفاتر زیارتی روادید بگیرند.
وی خاطرنشان كرد: هزینه روادید، بیمه و درمان برای هر زائر سه میلیون و 860 هزار ریال تعیین شده است.
مدیركل حج و زیارت استان بوشهر اظهار داشت: در زمان حاضر 23 دفتر زیارتی ثابت و 12 دفتر زیارتی موقت در استان بوشهر دایر است.
6047/6043


1397/07/10
13:39:49
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: بیمه , ثبت نام , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس