جزییاتی از كودك آزاری در ولنجك

جزییاتی از كودك آزاری در ولنجك ال مور: معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران درباب خبر تجاوز به كودكی در ولنجك، توضیحاتی ارائه نمود.


مهشید موقر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه سازمان بهزیستی از راه اورژانس اجتماعی وارد بررسی این سوژه شده اما این حادثه در مهد كودك رخ نداده است اظهار داشت: هم اكنون پرونده ای در شعبه ۱۲ دادگاه كیفری در جریان است و این سوژه از راه سیستم قضایی در حال پیگیری است.
وی با اشاره به اینكه حادثه رخ داده در یكی از «سراهای محله» منطقه ولنجك رخ داده است، اظهار نمود: اورژانس اجتماعی وارد این «سرای محله» شد و بررسی های لازم را انجام داده است اما با این وجود مستنداتی در مورد حادثه رخ داده به دست نیاورد.

به قول موقر، اورژانس اجتماعی هفته گذشته به سیستم قضایی باز مراجعه نموده اما گفته شده است كه هنوز امكان نمایش اطلاعات مربوط به این پرونده و معرفی خانواده كودك به اورژانس اجتماعی وجود ندارد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران اشاره كرد: سازمان بهزیستی هنوز به خانواده این كودك دسترسی نیافته اما به محض اجازه سیستم قضایی اقدات لازم در مورد این كودك و خانواده اش را انجام خواهد داد.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا هفته گذشته داریوش بیات نژاد مدیركل بهزیستی استان تهران ضمن تكذیب خبر تجاوز به پسر بچه ای ۶ ساله در یكی از مهدكودك های زیر نظر سازمان بهزیستی گفته بود كه در بررسی های اولیه و بازدید از ۱۲ مهد تحت پوشش، وقوع چنین اتفاقی در مراكز تحت پوشش بهزیستی استان تایید نشده است.
او همینطور گفته است: جزئیات مهدكودك متخلف اساسا در پرونده و در سیستم قضایی وجود دارد، اما بر طبق آخرین اطلاعاتی كه كسب كرده ام این اتفاق در مهدكودكی كه دارای مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی باشد، نیفتاده و این مهدكودك غیرمجاز بوده است.
1397/08/22
17:53:06
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: مجوز , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس