معاون هماهنگ كننده ارتش:

ما از تحریم سازندگی به وجود می آوریم

ما از تحریم سازندگی به وجود می آوریم ال مور: معاون هماهنگ كننده ارتش، اشاره كرد: كسانی كه ما را تحریم كرده اند، بدانند كه ما از تحریم سازندگی به وجود می آوریم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، امیر دریادار سیاری در حاشیه همایش بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی و كلانشهرها، فرصت ها و چالش ها در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره تاثیرات تحریم های دولت آمریكا بر صنعت دریایی كشور اظهار نمود: با وجود تحریم های همه جانبه كه طی سالیان گذشته وجود داشته و اینكه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از ۲۲ بهمن ۵۷ و شاید حتی قبل تر از آن تحت تحریم بوده و هم اكنون هم این تحریم ها وجود دارد، در آینده نزدیك شاهد الحاق ناو شكن سهند و زیر دریایی فاتح به ناوگان نیرو دریایی خواهیم بود.
وی با تاكید بر اینكه تمامی كسانی كه ما را تحریم كرده اند، بدانند كه ما از تحریم سازندگی به وجود می آوریم، درباره برخی تحلیل ها در خصوص مواجهه مرزهای كشور با مشكل به دنبال اعمال تحریم های جدید، اشاره كرد: اگر كسی در خارج از كشور پیش بینی كرده كه امنیت مرزهای كشور در دوران اعمال تحریم های جدید دچار مشكل شود، اشتباه كرده و یاوه گفته است.
سیاری اشاره كرد: امنیت در مرزهای كشور به صورت كلی برقرار است، اگر در طول زمان اتفاقی بیفتد دور از ذهن نیست، اما اینكه امنیت مرزهای كشور در مقایسه با مرزهای منطقه از چه ضریب امنیتی برخوردار است، قابل توجه است.مدیریت مرزهای ما به لطف خدا بسیار عالی است و آنچه كه موجب احداث امنیت با این ضریب بالا شده پا در ركاب بودن نیروهای مسلح و همه سازمان های لشكری و كشوری است كه در این زمینه اقدام می كنند. امروز امنیت خوبی در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی برخوردار می باشد. امروز ایران امن ترین آسمان را دارد. همین طور در حوزه دریا و آبهای سرزمینی نه تنها امنیت را در آبهای خود، بلكه در خلیج عدن برقرار كرده ایم.1397/08/26
15:31:13
5.0 / 5
4723
تگهای خبر: آینده , توسعه , صنعت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس