برگزاری ماه فرهنگی ژاپن در ایران

برگزاری ماه فرهنگی ژاپن در ایران به گزارش ال مور سفارت ژاپن در تهران مجموعه برنامه های فرهنگی و هنری را با عنوان «ماه فرهنگی ژاپن» از 11 آذر ماه تا اواخر دی ماه 96 در ایران برگزار می نماید.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سفارت ژاپن در تهران اعلام نموده است می خواهد در این رویداد فرهنگی با اجرای برنامه های مختلف هنری همچون اجرای كنسرت موسیقی، مراسم چای ژاپنی، كارگاه اوریگامی و نمایشگاه تصاویر گردشگری، نقاشی و اقلام فرهنگی، ژاپن را به علاقه مندان ایرانی به این كشور بیشتر معرفی كند.
سفارت ژاپن برای اجرای این برنامه ها در تهران و كاشان از آقای «ایچیتارو» نوازنده طبل ژاپنی و آقای «كوجی كیشیدا»، نوازنده فلوت ژاپنی و خانم «آكی كورودا» پیانیست ژاپنی برای سفر به ایران دعوت كرده است.
سفارت ژاپن با اشاره به برنامه های هنری «ماه فرهنگی ژاپن» در ایران اعلام نمود: «كنسرت طبل و فلوت ژاپنی» ساعت 18 روز شنبه 11 آذرماه در فرهنگسرای ارسباران در تهران برگزار می گردد و ورود برای عموم آزاد است.
بر اساس این اطلاعیه همینطور قرار است این كنسرت روز دوشنبه 13 آذرماه در هتل سرای عامری ها در كاشان برگزار گردد كه برای حضور در این برنامه نیاز به هماهنگی قبلی است.
در چارچوب این برنامه همینطور «نمایشگاه عكسهای گردشگری و اقلام معرفی فرهنگ ژاپن» از روز شنبه 11 آذرماه تا 18 آذر ماه در فرهنگسرای ملل در تهران برگزار می گردد.
برنامه های «روز فرهنگ ژاپن» هم روز پنجشنبه 16 آذر از ساعت 11 تا 16 عصر در فرهنگسرای ملل در تهران برگزار می گردد.
این اطلاعیه می افزاید: اجرای كنسرت پیانو توسط «خانم آكی كورودا» پیانست ژاپنی هم در اواخر دیماه برگزار می گردد.
به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران و ژاپن همواره روابطی دوستانه و از قدمت دیرینه ای برخوردار می باشد.


 

1396/09/08
21:54:21
5.0 / 5
4864
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس