مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبك:

مردم می توانند از تمام مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند

مردم می توانند از تمام مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند ال مور: مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبك با اشاره به بازگشت تعداد زیاد شهروندان برای ستاندن گواهی معاینه فنی و تشكیل صف مقابل در مراكز معاینه فنی اظهار داشت: شهروندان تهرانی می توانند از تمامی مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند. به صورت قطع مراكز اطراف شهر تهران می توانند خدماتی با همان كیفیت مراكز معاینه فنی پایتخت ارائه نمایند.سعید قیصر در گفت وگو با ایسنا افزود: تمامی مراكز معاینه فنی سراسر كشور به سامانه «سیمفا» متصل هستند و كیفیت نمایش خدمات در تمامی این مراكز تفاوتی ندارد پس شهروندان می توانند از تمامی مراكز استفاده كنند. ستاندن معاینه فنی خودرو توسط تهرانی ها در دیگر شهرها از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری می كند و این معاینه فنی دارای اعتبار است.

وی اضافه كرد: افرادی كه خودروی آنها معاینه فنی ندارد، روزانه ۵۰ هزار تومان جریمه خواهند شد و چنانچه تا روز بعد معاینه فنی دریافت نكنند برای روز جدید هم جریمه می شوند. فاز دوم طرح ترافیكی «كاهش آلودگی هوای شهر» با هدف اعمال ممنوعیت یا اقدامات بازدارنده برای تردد خودروهای فرسوده و به تبع آن كاهش ترافیك و آلودگی هوا، اجرا شده است.

قیصر درانتها اظهار داشت: این طرح قرار بود كه در ۹ كلانشهر اجرا شود و هم اكنون در تهران اجرایی شده است. زیرساخت های لازم برای اجرای آن در هشت كلان شهر دیگر مهیا شده است. سامانه «سیمفا» به سامانه پلیس متصل است و به صورت كامل داشتن معاینه فنی خودروها توسط دوربین ها كنترل میگردد و چنانچه خودرویی معاینه فنی نداشته باشد، اعمال قانون خواهد شد.1397/09/04
17:09:35
5.0 / 5
4729
تگهای خبر: خدمات , دوربین , ساخت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس