تسهیل دسترسی به شهرك های بلوار ارتش پایتخت

تسهیل دسترسی به شهرك های بلوار ارتش پایتخت به گزارش ال مور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خواهان فراهم شدن هرچه سریعتر مقدمات لازم برای آغاز عملیات راه اندازی پل های دوربرگردان غرب به غرب در بلوار ارتش شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهندس ایرج معزی در ادامه بازدیدهای دوره ای از طرح های نیمه تمام عمرانی، به محل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی - خیابان صنایع رفت تا روند تكمیل مسیر كنارگذر جنوب غربی تقاطع را مورد ارزیابی قرار دهد.
معزی اظهار داشت: جبهه شمالی این مسیر كنارگذر در مرحله اجرای اقداماتی همچون جدول گذاری و راه اندازی لایه های نهایی زیرسازی است و كار تكمیل جبهه جنوبی آن متعاقب به سرانجام رسیدن 500 مترمكعب خاكریزی آغاز خواهد شد. بدین سان پیش بینی می گردد مسیر كنارگذر جنوب غربی پل خیابان صنایع تا آخر آذرماه سال جاری برای تردد خودروها گشوده شده و ضمن كاهش گردش های اضافی در محدوده طرح، دسترسی به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و غرب بزرگراه صدر را تسهیل نماید.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان این بازدید، خواهان فراهم شدن هرچه سریعتر مقدمات لازم برای آغاز عملیات راه اندازی پل های دوربرگردان غرب به غرب در بلوار ارتش شد وگفت: ساماندهی حداكثری ترافیك در محدوده بلوار ارتش با استفاده از راه اندازی این دو پل دوربرگردان فراهم می شود،
برپایه گزارش روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی با اشاره به اینكه بهره برداری از این دوربرگردان های غیرهمسطح سبب تسهیل دسترسی به شهرك های شهید محلاتی و قائم خواهد شد، اظهار داشت: اجرای انحراف ترافیك همچون پیش نیازهای شروع عملیات اجرایی این دوربرگردان ها به شمار آمده و جابجایی و حذف یك تا دو دكل برق فشار قوی در محدوده اجرای هر یك از پل های دوربرگردان هم ناگزیر به نظر می آید.1397/09/12
13:51:48
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس