مسجد جامعی خبر داد

بررسی سوژه بوی نامطبوع چهارشنبه تهران در شورای شهر

بررسی سوژه بوی نامطبوع چهارشنبه تهران در شورای شهر ال مور: عضو شورای شهر تهران از بررسی سوژه ˮبوی نامطبوع روز چهارشنبهˮ تهران در جلسه شورا آگاهی داد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، احمد مسجد جامعی بامداد امروز در حاشیه تهرانگردی دی ماهی خود اظهار داشت: اخبار ضد ونقیضی در مورد منشا انتشار این بو مطرح و انتشار یافت، از همان ابتدا برخی گمانه هایی در مورد نشت فاضلاب، زباله سوزی درآراد كوه و.... مطرح نمودند كه به نظر می رسید كه اطلاعات دقیقی وجود نداشته باشد.

وی با بیان این كه انتشار این بو پدیده نوظهوری بود كه باید به دنبال دلایل آن بگردیم، اظهار داشت: بررسی ها نشان داد كه برخی عوامل می تواند دلیل احداث و انتشار این بو باشند اما دلیل مشخصی باز برای منشا آن به دست نیامده است.

این عضو شورای شهر تهران با بیان این كه از اول حدس زده می شد كه امكان دارد این اتفاق مربوط به یك شبكه سراسری در تهران همچون گاز باشد اظهار داشت: استاندار تهران احتمال داده اند كه این بو مربوط به نشت گاز مركاپتان باشد چونكه برای امنیت گاز به آن یك ماده اضافه می كند كه بوی شبیه، بوی چهارشنبه دارند كه حالت آلارم دارد اما هنوز هم بررسی ها ادامه دارد.

وی با بیان این كه حتما در شورای شهر سوژه انتشار بوی نامطبوع روز چهارشنبه را بررسی خواهیم كرد اظهار داشت: متاسفانه برخی ها می گویند كه موضوعاتی همچون این بو، زلزله، آب و... ربطی به شورای شهر دارد، اما ما نماینده مردم تهران هستیم و باید گزارشی دقیق از چرایی انتشار این بو در صحن شورای شهر نمایش شود.

مسجد جامعی اضافه كرد: به شدت پیگیر آن هستیم كه گزارشی درباب چرایی انتشار و منشا بو در شورای شهر پیگیری وقرائت شود.
1397/10/14
14:57:56
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس