تصویب یك فوریت تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر

تصویب یك فوریت تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر به گزارش ال مور اعضای شورای عالی استان ها در بررسی طرح تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر، یك فوریت این طرح را به تصویب رساندند.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در جریان اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در ابتدای جلسه بررسی طرح یك فوریتی شورایاری ها در شهرهای ۱۰۰هزار نفر جمعیت در دستور كار اعضا قرار گرفت كه بعد از بحث و بررسی نهایتا این طرح با اكثریت آراء به تصویب رسید.

بررسی طرح یك فوریت اصلاح تبصره ۲ ماده ۲۹ قانون نوسازی عمران شهری یكی دیگر از دستور كارهای سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها بود كه اعضای این شورا با اكثریت آراء این اصلاحیه را هم به تصویب رساندند.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه یك فوریت دستورالعمل نحوه تحلیف شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایتا به تصویب اعضای شورای عالی استان ها رسید. بررسی طرح یك فوریت اساسنامه تیپ مراكز پژوهشی شورای اسلامی شهرهای مراكز استان های كشور هم در این نشست مورد بحث قرار گرفت و نهایتا یك فوریت این طرح به تصویب رسید اما جزئیات آن با عنایت به اتمام وقت جلسه به اجلاس بعدی شورای عالی استان ها موكول شد.خبرنگار: میثاق اختر

دبیرخبر: سولماز خوان


1397/10/27
22:11:59
5.0 / 5
4884
تگهای خبر: تیپ , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس