بودجه ۹۸ سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است

بودجه ۹۸ سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است به گزارش ال مور رئیس سازمان امور اجتماعی كشور اظهار داشت: بودجه سال ۹۸ این سازمان هم همانند سال ۹۷ بوده و افزایشی نداشته است.تقی رستم وندی درگفت وگو با ایسنا، درباره بودجه سال ۹۸ سازمان امور اجتماعی اظهاركرد: بودجه سازمان امور اجتماعی كشور مانند سال ۹۷ است و برخلاف اینكه برخی نهادها و دستگاه های حوزه اجتماعی افزایش بودجه داشته اند اما بودجه سازمان امور اجتماعی در سال ۹۸ هیج افزایش نداشته است.

وی افزود: سازمان امور اجتماعی یك سازمان ستادی، برنامه ریز و ناظر تلقی می گردد. سعی كردیم در این وضعیت اقتصادی كشور مسائل اقتصادی را رعایت نماییم. البته نهادهای اجتماعی فعال به میزان اندكی افزایش بودجه داشته اند ولی سازمان امور اجتماعی با افزایش بودجه همراه نبوده است.

رییس سازمان امور اجتماعی كشور در پاسخ به این سوال كه آیا بودجه تخصیص یافته به سازمان امور اجتماعی كشور برای سال ۹۸ كافی خواهد بود یا خیر؟ اظهار داشت: در وضعیت جاری كشور با لحاظ مشكلات و مضیقه ها در حدی كه بتوانیم كارهای ستادی را انجام دهیم، مدیریت می نماییم. اما اگر دولت می توانست و در این حوزه دستش باز بود و به شورای اجتماعی كمك می كرد حتما تاثیرات بیشتری را شاهد بودیم. البته احتمال دارد در كمیسیون تلفیق و صحن مجلس افزایش بودجه صورت بگیرد.خبرنگار: سپیده رشیدپورایی/دبیر خبر: منیره كربلایی


1397/11/01
13:40:18
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: بودجه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس