تابلوهای این شهر وسوسه برانگیزند

تابلوهای این شهر وسوسه برانگیزند ال مور: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری كرج اظهار داشت: ۳۳۰ تابلوی تبلیغاتی اضافه در سطح شهر باقی مانده است.


پیمان بضاعتی در گفت و گو با ایسنا درباب مساله تابلوهای تبلیغاتی كرج كه اخیراً انتقادات زیادی را برانگیخته است، اظهار نمود: ۴۰۰ تابلوی تبلیغاتی اضافه در كرج وجود داشت كه با تلاش های صورت گرفته ۷۰ مورد از آنها جمع آوری شده است.
وی افزود: برنامه ریزی برای جمع آوری ۳۳۰ تابلوی باقی مانده باز صورت گرفته ولی این امر زمان بر است و نباید انتظار داشت یك هفته و یك ماهه به ثمر بنشیند.
وی توضیح داد: تمام این تابلوهای تبلیغاتی متعلق به شهرداری نیست و همین فرایند، ساماندهی این سازه ها را با كندی مواجه كرده است. بعنوان مثال از ۱۵ پایه تبلیغاتی موجود در خیابان هفت باز تنها سه مورد متعلق به شهرداری و مابقی به دستگاه ها و ارگان های دیگر اختصاص دارد.
بضاعتی پور اشاره كرد: این تابلوهای تبلیغاتی ماهانه ۵۰ میلیارد تومان درآمدزایی مالی دارند و همین زمان جمع آوری و ساماندهی آنها را طولانی كرده است.
وی اظهار نمود: طرح سوژه برای ساماندهی این تابلوها بزودی به شورای فرهنگ عمومی استان نمایش می شود و در صورت صدور دستور از طرف امام جمعه كرج لازم الاجرا خواهد شد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری كرج اظهار داشت: تابلوهای تبلیغاتی باید از كف شهر، جمع آوری و به جداره ها مثل دیوار و پشت بام واحدهای تجاری و … منتقل شوند تا برای نصب آنها ناچار به ایجاد سازه های جدید نشویم.
1397/11/10
01:21:30
5.0 / 5
4673
تگهای خبر: تبلیغات , شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس