اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا

اشتراك گذاری تجربیات آتش نشانی های دنیا به گزارش ال مور سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بر لزوم استفاده از تجربیات و به اشتراك گذاری تجربیات مستمر آتش نشانی های سراسر كشور با یكدیگر تاكید كرد.


سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری سومین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری اظهار نمود: ما باید در آموزش هایمان از تجربیات جهانی آتش نشانی های دیگر كشورها استفاده نماییم و البته این تجربیات و آموزش ها را به صورت بومی در كشور خود به كار گیریم و با شرایط، اقلیم و فضاهای شهری كشور خودمان متناسب سازی نماییم كه این مسئله هم در همایش مورد تاكید قرار گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: ارتباط ایستگاهای آتش نشانی با یكدیگر هم امر مهمی است، در واقع صرفاً نباید به تجربیات خارج از كشور اكتفا نماییم بلكه باید سازمان های مختلف آتش نشانی تجربیات خویش را از عملیات ها به اشتراك گذاشته و این روند به شكل مستمر ادامه داشته باشد، به صورتی كه اگر ماموریت خاصی با دستاورد جدیدی در شهری صورت گرفت دیگر آتش نشانی ها هم بتوانند از این دستاورد استفاده نماید.
وی ادامه داد: حتی این آمادگی وجود دارد كه ما هم تجربیات و دانش خویش را با آتش نشان های دیگر شهرها به اشتراك بگذاریم و نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران چه در چارچوب نیروی عملیات و چه در چارچوب كارشناسی می توانند نیروهای دیگر در حوادث یاری كنند. می توان گفت تاكنون هم این روند وجود داشته است.
ملكی در ادامه با اشاره به اینكه نباید تصور نماییم كه همایشی برگزار گردید و دوره های آموزشی آخر یافت، اظهار داشت: این همایش می تواند محلی برای آغاز یك مسیر ادامه دار باشد و من امیدوارم دستگاه های مختلف، آتش نشانی های مختلف، پژوهشگران، چهره های دانشگاهی و... ارتباطی كه در این همایش و همایش های قبلی با آتش نشانی به دست آوردند ادامه داده و همكاری ما هم بین آتش نشانی تهران و آتش نشانی های دیگر شهرها ادامه پیدا كند. پیش بینی می كنم اگر این همكاری ادامه دار باشد، دانش ما در مواجه با خطرات و حوادث افزایش یافته و این به نفع همه ما خواهد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در انتها با اشاره به اینكه این همایش ها می تواند به اشتراك گذاشتن دستاوردها را افزایش دهد، اظهار داشت: با به اشتراك گذاشن دستاوردها می توانیم در حوزه پیشگیری، مقابله با حوادث و... پیشرفت هایی داشته باشیم و سطح ایمنی را ارتقاء دهیم.1397/12/09
15:57:21
5.0 / 5
4724
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس