رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران:

ضرورت انطباق برنامه توسعه شهرداری تهران با اسناد توسعه ای استان

ضرورت انطباق برنامه توسعه شهرداری تهران با اسناد توسعه ای استان ال مور: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینكه باید شهر تهران را با پایتخت های توسعه یافته جهان قیاس نماییم نه شهرهای شیراز و اصفهان اشاره كرد: باید در سطح شهر تهران برمبنای اسناد توسعه ای حركت شود.


نعمت الله تركی در گفت گو با ایسنا، اظهار داشت: یكی از اشكالات اساسی در استان تهران نبود آمایش بود كه امروز این سند در كل كشور و تمامی استان ها تدوین شده است در استان تهران باز این سند در هشت فصل تدوین شده است و از این پس برمبنای آن در كل استان پیش خواهیم رفت.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تاكید بر اینكه از سال ۹۸ باید تمام استان تهران یكپارچه برمبنای سند توسعه پیش برود اظهار داشت: با برگزاری كارگروه آمایش استان با سوژه "انطباق سند برنامه شهر تهران با اسناد توسعه ای استان تهران" تلاش می نماییم این همگرایی را به بهترین شكل ممكن ایجاد نماییم.
تركی در تشریح انطباق برنامه پنج ساله شهر تهران و اسناد توسعه ای استان تهران اظهار داشت: پنج كمیته كارشناسی متناظر با پنج فصل برنامه سوم توسعه شهر تهران تشكیل و با ریاست دستگاه های اجرایی مرتبط تا 20 اسفند جمع بندی نهایی سند انجام شده تا در صحن شورای شهر تهران با حضور مسئولان استانی و شهری نسبت به بررسی و جمع بندی نهایی اقدام گردد.
وی افزود: بی شك باید كمیته مشتركی تشكیل گردد تا اعضای شورا و شهرداری و سازمان مدیریت این سند را مطالعه و بر طبق آن به تدابیر و راهكار مشتركی برسند. ما باید شهر تهران را با پایتخت های توسعه یافته جهان قیاس نماییم نه شهرهای شیراز و اصفهان، پس باید در سطح شهر تهران برمبنای اسناد توسعه ای حركت شود.
تركی با تاكید بر برنامه باوری و توسعه محوری شورای شهر تهران این خاصیت را یك فرصت بسیار مناسب خواند و اضافه كرد: این فرصت می تواند مسیر توسعه آینده مهمترین عرصه جمعیتی و اقتصادی كشور یعنی پایتخت را به شكل مطلوبی محقق كند.1397/12/25
11:52:50
5.0 / 5
4136
تگهای خبر: آینده , توسعه , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس