اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل زده

اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل زده ال مور: با اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل زده تابحال ۸۰۰۰ نفر اسكان اضطراری شده اند، ۵۶ هزار نفر خدمات امدادی دریافت كرده اند و آب ۱۰ هزار منزل هم تخلیه شده است.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، وقوع سیل در مناطقی از استان های گلستان و مازندران خسارات بسیاری را به روستاهای این دو استان وارد كرده است تا جایی كه بعضی از روستاها در این مناطق گرفتار صدمه های جدی شده اند و در محاصره آب قرار گرفتند.

بارش سیل آسا یكشنبه هفته جاری(۲ فروردین) در مازندران ۱۲ شهرستان این استان را درگیر كرد و با وجود بسیج عمومی همچنان اثرات سیل در این استان نمایان است. بارندگی اخیر توأم با طوفان خسارات زیادی در گلستان برجای گذاشت و جان ۲ كودك را در شهرهای كلاله و مینودشت گرفت.

از همان ساعات ابتدایی وقوع سیل در شمال كشور، تیم های امدادی از استان های همجوار وارد عمل شدند و به دستور محسنی بندپی، استاندار تهران - شهرداری های استان تهران برای تجهیز امكانات و تأمین مایحتاج ضروری وارد عمل شدند.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، اعزام گروه های مدیریت بحران به مناطق سیل دیده روستای آق قلا و سایر مناطق صدمه دیده سیل اخیر در استان گلستان به همراه محموله های كمك رسانی در حال انجام می باشد.

كاروان های امدادی با مدیریت استانداری تهران همچنان در حال اعزام به مناطق سیل دیده هستند.
1398/01/05
14:02:27
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس