معاونت فنی و عمرانی شهرداری آماده موج دوم بارش های سیل آسا

معاونت فنی و عمرانی شهرداری آماده موج دوم بارش های سیل آسا ال مور: از هفته اول فروردین ماه و به دنبال بارش های بهاری، تمامی پل های تهران در فراز رود دره ها و مسیل های تهران مورد پایش و بازنگری كامل قرار گرفته اند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بارش های هفته گذشته سبب بروز مشكلاتی در مسیرهای بزرگراهی شده بود كه با آمادگی كامل نیروهای تخصصی معاونت فنی و عمرانی، مشكلات رفع و اقدامات لازم صورت گرفت.
تقاطع رودخانه وردآورد و بزرگراه فتح موسوم به خرگوش دره یكی از نقاط صدمه خیز بارش شدید هفته گذشته تهران بود. برپایه این گزارش، كوله های پل در معرض صدمه بود كه با حضور به موقع عوامل معاونت فنی و عمرانی و استفاده از تجهیزات تخصصی، این مشكل رفع و تا آخر بارش های شدید، هیچ مشكلی برای تقاطع غیرهمسطح رخ نداد.
در این راستا مسیر رودخانه كن از بزرگراه همت تا بزرگراه آزادگان مورد بازنگری فنی قرار گرفت و تمامی مشكلات پل های این محدوده رفع و به صورت كامل آماده مواجهه با جریان احتمالی سیلاب شد.
به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، تمام مسیل ها و روددره های تهران مورد بازنگری كامل كارشناسان قرار گرفته و آمادگی كامل برای موج دوم بارش های سیل آسای تهران وجود دارد.



1398/01/11
14:58:36
5.0 / 5
4578
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس