توضیحات هاشمی درباره استعفای سرپرست برج میلاد

توضیحات هاشمی درباره استعفای سرپرست برج میلاد ال مور: رئیس شورای شهر تهران در مورد مباحث مطروحه در جلسه هم اندیشی بامداد امروز شورایی ها با شهردار تهران توضیحاتی را ارائه نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه هم اندیشی بامداد امروز اعضای شورا با شهردار تهران، گفت جلسه امروز بسیار پربار بود و علاوه بر شهردار تهران، معاونین باز در این نشست حضور داشتند.
وی با اشاره به اینكه امروز معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در مورد استعفای آریازند - سرپرست برج میلاد توضیحاتی نمایش كرد و اظهار داشت: در گذشته تنها یك مرجع در مورد صلاحیت مدیران تصمیم گیری می كرد اما حالا تعداد این مراجع افزایش پیدا كرده و بعضاً سوء تفاهماتی ایجاد می شود.
وی با اشاره به اینكه در مورد افزایش نرخ كرایه های حمل و نقل عمومی و قوانین تنظیم بازار بحث زیادی شد، گفت قرار شد كه حناچی -شهردار تهران- در جلسه امروز هیئت دولت در مورد این مجموعه قوانین صحبت كند و برمبنای تصمیمی كه امروز اتخاذ می شود كارهای اجرایی آن آغاز شود.
هاشمی با اشاره به اینكه در مورد مسائل شهرسازی و قیمت های جدید صدور پروانه صحبت شده است، درانتها باز از اعضای شورای شهر و در آستانه روز شوراها تقدیر و تشكر كرد.
منبع:

1398/02/08
11:19:18
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: شهرداری , شهرسازی , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس