ضرورت كاهش ارتباط مستقیم مردم با شهرداری برای كاهش فساد

ضرورت كاهش ارتباط مستقیم مردم با شهرداری برای كاهش فساد به گزارش ال مور عضو سابق شورای شهر تهران در جهت كاهش و مبارزه با فساد در شهرداری خواهان راه اندازی سامانه و سیستم هایی سخت افزاری خاص برای انجام امور اداری مالی و كاهش مواجهه مستقیم شهروندان شد.


رحمت الله حافظی در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت مبارزه با فساد در شهرداری تهران با بیان این كه اقداماتی كه انجام شده است، قابل تقدیر است، اظهار داشت: این اقدامات لازم است، اما كافی نیست.
وی با بیان این كه گام هایی كه به سمت جلو برداشته شده است، مانع فساد می شود، اما اگر عزم جدی در ارتباط با برخورد با فساد در شهرداری تهران وجود دارد، می بایست سامانه سخت افزاری و نرم افزاری پیش بینی شود، اظهار داشت: باید سامانه ای پیش بینی شود كه تمامی عملیات های معاونت ها، شهرداری های مناطق و شركت های شهرداری را انجام دهد و مردم مواجهه چهره به چهره با شهرداری نداشته باشد.
وی با اشاره به این كه اگر این سامانه ایجاد شود گام موثری در مبارزه با فساد برداشته شده است، تصریح كرد: بر طبق این سامانه همه مردم برای رفع نیازشان می بایست از داخل خانه درخواست های خویش را مطرح كنند و از جانب دیگر هم پاسخ ها به صورت نرم افزاری برای آنها ارسال شود.
حافظی با بیان این كه اگر این سامانه راه اندازی شود اقدام موثری در مبارزه با فساد در شهرداری برداشته می شود، در این رابطه خاطرنشان كرد: راه اندازی این سامانه اقدامات موثری هم به همراه دارد چون كه به جای این كه مر دم برای پیگیری كارهای شان در سطح شهر تردد كنند، اطلاعات و داده ها جا به جا می شود و همین مساله سبب كاهش سفر، كاهش مصرف سوخت، كاهش آلودگی هوا و ترافیك می شود و بطور قطع مانع بروز فساد هم خواهد شد.
منبع:

1398/02/14
15:34:02
5.0 / 5
4278
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس