اراده ای برای جوانگرایی در شهرداری نیست

اراده ای برای جوانگرایی در شهرداری نیست به گزارش ال مور عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از عدم عرضه برنامه جوان گرایی از جانب شهرداری تهران گلایه نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حجت نظری بامداد امروز (سه شنبه) در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذكری قبل از دستور خود با بیان این كه در آذر ماه سال قبل طرح "الزام شهرداری به لایحه افزایش انتصاب جوانان" در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید، در اینباره، اظهار نمود: در آذر ماه همان سال طرح تصویب شده برای اجرا به شهرداری تهران ارسال شد و آنها موظف شدند ظرف مدت یك ماه لایحه ای را به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم كنند، اما این اتفاق رخ نداد.
وی با اشاره به این كه هرچند بارها مكاتباتی با شهرداری داشتیم، اما هنوز در این زمینه به نتیجه خاصی نرسیده ایم، تصریح كرد: به نظر می آید شهرداری در اجرای طرح ها كاملا سلیقه ای و با اولویت بندی شخصی عمل می كند.
این عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در انتهای سخنان خود با بیان این كه شهرداری به مصوبات شورای اسلامی شهر تهران توجه كافی ندارد، در این رابطه توضیح داد: اراده ای برای اجرای این مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در شهرداری دیده نمی گردد.
منبع:

1398/03/08
10:05:16
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: جوانان , شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس