مدیرعامل اتحادیه سازمان های پایانه های مسافربری شهرداری های كشور:

بلیت فروشی پایانه های مسافربری تا آخر سال اینترنتی می شود

بلیت فروشی پایانه های مسافربری تا آخر سال اینترنتی می شود ال مور: مدیرعامل اتحادیه سازمان های پایانه های مسافربری شهرداری های كشور اظهار داشت: خرید بلیت در پایانه های مسافربری كشور تا آخر سال هوشمند می شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، رسول عباسی در حاشیه جلسه اعضای هیئت مدیره اتحادیه سازمان های پایانه های مسافربری شهرداری های كشور در تبریز با بیان این خبر اظهار داشت: اگر بلیت فروشی اتوبوس در پایانه های كشور اینترنتی شود از ناهنجاری های بسیاری مانند تبادل كالا، نقل و انتقال بدون بلیت مسافر و ناهنجاری های گوناگون در داخل پایانه ها جلوگیری می شود.
وی با اشاره به نابسامانی موجود در نقل و انتقال بار خرد توسط ناوگان حمل و نقل عمومی اظهار نمود: با اجرایی شدن این سامانه دیگر امكان حمل و نقل هر نوع بار توسط ناوگان حمل و نقل بین شهری وجود نخواهد داشت.

عباسی در ادامه با اشاره به اینكه پایانه های شهر تبریز نسبت به دیگر پایانه های كشور وضعیت مناسبی دارد، اضافه كرد: نه تنها در حوزه پایانه ها بلكه در بازدیدی كه از ۸۰ درصد شهر داشتم شاهد مدیریت پویا و زنده ای بودم.
وی وظیفه سازمان پایانه ها را تامین امنیت و رفاه شهروندان دانست و اشاره كرد: ما در پایانه ها موظف هستیم تمام امكانات را برمبنای استانداردهای موجود تامین نماییم و بعد از خروج از شهر دیگر سازمان پایانه ها وظیفه ویژه ای بر عهده ندارد.
1398/04/14
14:54:25
5.0 / 5
4607
تگهای خبر: اینترنت , خرید , شهرداری , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس