20 تیر، آخرین مهلت تكمیل مدارك داوطلبان انتخابات شورایاری ها

20 تیر، آخرین مهلت تكمیل مدارك داوطلبان انتخابات شورایاری ها به گزارش ال مور هیات اجرایی مركزی پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها، با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: داوطلبانی به علت نقض مدرك فرایند نام نویسی شان كامل نشده تا 20 تیر ماه فرصت دارند نقص مدارك مربوط به ثبت نام را برطرف كنند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: «مدیریت شهری تهران با هدف افزایش مشاركت در اداره شهر و بهبود ساختارهای بوجود آمده با رویكرد جدید، در حال برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها در سطح شهر تهران است.
فرایند ثبت ثبت نام تا دریافت آرا در این انتخابات به صورت مكانیزه صورت خواهد گرفت. ثبت نام نامزدها از تاریخ سوم تا دهم تیرماه ۹۸ تعیین شده بود كه با تصمیم هیأت نظارت مركزی تا ۱۵ تیرماه تمدید گردید. داوطلبانی كه ثبت نام اولیه را انجام داده، اما به علت نقص مدارك فرایند نام نویسی شان كامل نشده تا روز بیستم تیرماه ۹۸ فرصت دارند نقص مدارك مربوط به ثبت نام را برطرف كنند.
انتخابات پنجمین دوره شورایاری های شهر تهران روز چهارم مردادماه برگزار می شود.
در این دوره ۱۲ هزار و ۳۰۶ نفر از شهروندان تهرانی داوطلب حضور در شورایاری شده اند كه ۲۴.۷ درصد از آنها را زنان می سازند. گروه سنی ۳۰ تا ۴۰ سال با ۵۳ درصد فراوانی هم بیشترین جمعیت داوطلبان را به خود اختصاص داده اند.
طبق گزارش شهرنوشت، با عنایت به شناخت و اعتماد به تخصص و تعهد نامزدها، حمایت و پشتیبانی محله ای از داوطلبان و مشاركت حداكثری و اقبال شهروندان برای حضور در این انتخابات می تواند راه گشای آینده برای تصمیم گیری در امور محلی و كمك به رشد این نهاد اجتماعی باشد. این امر می تواند با تقویت جایگاه شورایاری ها و اتخاذ رویكردهای نو، زیست مطلوب تری را در محله ها رقم زده و اوضاع شهر را به سامان برساند.»1398/04/17
13:12:45
5.0 / 5
4639
تگهای خبر: آینده , ثبت نام , زنان , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس