انتقاد هاشمی از زیرساخت های حمل و نقل عمومی در شهرهای اقماری تهران

انتقاد هاشمی از زیرساخت های حمل و نقل عمومی در شهرهای اقماری تهران به گزارش ال مور رئیس شورای شهر تهران با تاكید بر لزوم تجهیز زیرساخت های پایتخت در حمل و نقل عمومی اظهار داشت كه باید ظرفیت سفرهای ریلی به ۱۰ میلیون سفر برسد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در مراسم افتتاح استودیوی پلیس پایتخت كه بامداد امروز در محل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار گردید اظهار نمود: ابتدا لازم می دانم كه از تمام عزیزان كه در راه اندازی این استودیو تلاش كردند قدردانی كنم.
وی با اشاره به اینكه نظم و امنیت دو مولفه عمومی است كه تامین آن بعنوان وظیفه ذاتی پلیس در نظر گرفته شده است اظهار داشت: اولویت ویژه ای در بحث ترافیك در مدیریت شهری وجود دارد و ما در كنار دیگر دستگاه های مسئول به دنبال حل این مشكلات هستیم.
هاشمی با انتقاد از وضعیت زیرساخت های حمل و نقل عمومی در شهرهای اقماری تهران اظهار نمود: در تهران زیرساخت های خوبی ساخته شده اما این زیرساخت ها تجهیز نشده است كه باید تجهیز شود اما شاهد آن هستیم كه در شهرهای اقماری زیرساخت ها هم كافی نیست و باید ساخته شود.
هاشمی با اشاره به اینكه در مجموعه شهر تهران و شهرهای اقماری حدود ۵۰۰ كیلومتر مسیر ریلی داریم تصریح كرد: ۳۰۰ كیلومتر از این مسیر در تهران و ۲۰۰ كیلومتر از آن در شهرهای اقماری است و ما با همین ظرفیت كه داریم باید ۱۰ میلیون سفر داشته باشیم اما تعداد سفرهای ما كمتر از 2.5 میلیون سفر است.
هاشمی با تاكید بر لزوم ارتقاء ناوگان حمل و نقل عمومی اظهاركرد: هرچه طرح های ترافیكی و زوج و فرد داشته باشیم اما تا زمانی كه حمل و نقل عمومی درستی نداشته باشیم به مردم فشار می آید و این در شأن و شخصیت مردم نیست، ازاین رو باید زیرساخت های آنرا در پایتخت تجهیز نماییم تا بتوانیم بیشتر به مردم خدمت نماییم.
رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگری از سخنان خود در مورد صدمه های اجتماعی هم اظهار داشت: در این زمینه در كنار پلیس و شهرداری سازمان هایی همچون بهزیستی، سپاه، بسیج و غیره هم مسئولیت دارند كه می طلبد همه پای كار بیایند و كمك نماییم تا اوضاع بهتر شود البته تخصص اصلی من حمل و نقل است و بیشتر در این عرصه صحبت می كنم.
منبع:

1398/05/02
11:46:49
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس