سخنگوی وزارت كشور خبر داد

قطع برق ۱۵ دستگاه پرمصرف در تهران

قطع برق ۱۵ دستگاه پرمصرف در تهران به گزارش ال مور سخنگوی وزارت كشور از قطع برق ۱۵ دستگاه اجرایی پرمصرف در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: به دستگاه های متخلف اخطار داده شده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سید سلمان سامانی با اشاره به تصمیم مشترك وزارت كشور و نیرو به منظور نظارت بر مصرف برق دستگاه های اجرایی در زمان پیك مصرف در تهران، اظهار نمود: برپایه تصمیماتی كه توسط وزارت كشور و نیرو گرفته شد، شاهد كاهش میزان مصرف برق در تهران در زمان پیك مصرف در یك ماهه اخیر بودیم.
وی استفاده دستگاه های اجرایی از مولد تولید برق در زمان پیك مصرف را از تصمیمات اخیر وزارت كشور و نیرو عنوان نمود و اضافه كرد: وزارت كشور و استانداری تهران بر مبنای كمیته ای كه در این زمینه تشكیل شده نظارت جدی بر نحوه مصرف برق دستگاه های اجرایی دارد.
سخنگوی وزارت كشور تصریح كرد: طبق گزارش های دریافتی تا كنون برق ۱۵ دستگاه اجرایی در تهران بدلیل عدم رعایت الگوی مصرف برق قطع شده و اخطارهای لازم به آنها داده شده است.
براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور،، سامانی یادآورد شد: نظارت استانداری تهران و بازرسان وزارت نیرو بر نحوه مصرف برق دستگاه های اجرایی در زمان پیك مصرف برق بر حسب دستور وزیر كشور همچنان با قوت ادامه دارد.1398/05/07
21:06:58
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: تولید , وزارت كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس