افزایش موقتی ازن و ذرات معلق در هوای تهران

افزایش موقتی ازن و ذرات معلق در هوای تهران به گزارش ال مور بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش موقتی غلظت آلاینده های ازن و ذرات معلق در هوای تهران طی امروز (۱۳ شهریور) كاهش موقتی كیفیت هوا را به دنبال دارد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا بر اساس نتایج حاصل از پیشبینی وضعیت هواشناسی برای شهر تهران، با كاهش میزان ناپایداری جوی در اولین ساعات امروز (۱۳ شهریور) و همراه با ازدیاد تردد خودرو ها طی بامداد شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات فراهم می شود.

به تدریج با رشد ناپایداری روزانه برای برخی ساعات، وزش باد انتظار می رود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد همینطور طی برخی ساعات بعد ازظهر بین ساعات ۱۴ تا ۱۸ افزایش نسبی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود كه سبب كاهش موقتی كیفیت هوا در بعضی مناطق می شود.

همراه با كاهش میزان ناپایداری جوی طی شب و همزمان با اوج تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده می شود و وضعیت كیفیت هوای بعضی مناطق شهر تهران به صورت موقت در شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.

با تداوم این وضعیت جوی تا ساعات آغازین فردا (۱۴ شهریور) شرایط برای افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات بامداد فراهم می شود كه كاهش موقتی كیفیت هوا در بعضی مناطق را به همراه دارد همینطور برای بیشتر ساعات فردا جوی نسبتا آرام و آسمانی صاف انتظار می رود و با عنایت به افزایش جزیی دما احتمال افزایش نسبی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود. وزش باد در بعضی ساعات بعد ازظهر هم افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به همراه دارد.

بر این اساس انتظار می رود در بعضی ساعات فردا بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق به صورت موقت افزوده شود كه به تبع آن برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۸۵ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۷۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/06/13
14:48:44
5.0 / 5
4315
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس