استاندار تهران خبر داد

تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان

تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان به گزارش ال مور استاندار تهران از تخصیص بودجه لازم برای راه اندازی تصفیه خانه لواسان اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز تبصره 19 بودجه سال جاری كه مشوق هایی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام و تمام شده دولتی به بخش خصوصی درنظر داشت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و خوشبختانه قانون اجازه داده كه این پروژه ها را به بهیاری ها و شهرداری ها هم واگذار نماییم. خوشبختانه در حوزه پروژه های ورزشی، گردشگری و... می توانیم با استفاده از این ظرفیت نسبت به واگذاری پروژه ها و كاهش هزینه های نگهداشت آنها اقدام نماییم.
وی در مورد عدم واگذاری برخی پروژه ها توسط دستگاه های دولتی هم اظهار داشت: مقرر شده برپایه قانون ردیف بودجه برای نگهداشت چنین پروژه هایی، از سال آینده تخصیص پیدا نكند و بدین سان این دستگاه ها ناگزیر خواهند بود كه نسبت به واگذاری این پروژه ها اقدام نمایند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود و در تشریح مصوبات شورای برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت: یكی دیگر از موضوعاتی كه امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت تصفیه خانه های روستایی در بخش لواسانات بود. با عنایت به اینكه بخشی از آب آشامیدنی تهران از رودخانه جاجرود تأمین می شود حفاظت كیفی این رودخانه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و منابعی كه به صورت پساب وارد این رودخانه می شود باید كنترل شوند. بر همین مبنا در جلسه امروز مصوبه ای برای تصفیه خانه زردبند و لواسانات با اختصاص بودجه كامل توسط اعضا انجام شد.
وی ادامه داد: بررسی مشكلات شهرستان شمیرانات امروز در دستور كار جلسه شورای برنامه ریزی قرار داشت و موضوعاتی همچون راه اندازی آرامستان و ورزشگاه و همینطور مشكلات جاده ای و طرح های روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد كه طرح های هادی روستاهای شهرستان شمیرانات مورد بازبینی قرار گیرد.1398/06/27
14:23:36
5.0 / 5
4240
تگهای خبر: آینده , بودجه , توسعه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس