بازدید از ۳۱۵ ساختمان در حال ساخت، بررسی عملكرد شهرداران نواحی ۱۲۲ گانه

بازدید از ۳۱۵ ساختمان در حال ساخت، بررسی عملكرد شهرداران نواحی ۱۲۲ گانه به گزارش ال مور مدیر كل هماهنگی امور مناطق شهرداری از آخر دور دوم نظارت های ستادی اداره كل امور مناطق شهرداری تهران اطلاع داد و اظهار داشت: در ۱۰ ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملكرد شهرداران نواحی را بررسی كردیم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مصطفی موسوی لاری در مورد دومین دور نظارت های دوره ای مناطق ۱۲۲ گانه شهرداری تهران اظهار داشت: این طرح از سال قبل برای نظارت بهتر بر عملكرد شهرداران نواحی با محوریت نظارت بر حوزه نگهداشت شهر و خدمات شهری اجرا شد.
وی با اشاره به اینكه این دور با تمركز بر شهرسازی برگزار شد، اضافه كرد: در ۱۰ ماه حدود ۳۱۵ ساختمان در حال ساخت، ۱۱۳ اسكان كارگری، ۱۱۹ سرای محله، ۱۸۲ بوستان و ۸۲ پل عابر پیاده را بازدید و عملكرد شهرداران نواحی در این عرصه را بررسی كردیم.
مدیر كل هماهنگی امور مناطق شهرداری با اشاره به اینكه قبل از این نظارت ستادی بر نواحی شهرداری متمركز نبود، عنوان كرد: در دور اول این بازدیدها تمركز بر مسائل در رابطه با حضور و استفاده خانواده در فضاهای شهری به خصوص بوستان ها بود البته در این دوره تقسیم كار صورت گرفت و معاونین اداره كل هماهنگی امور مناطق هم هر یك حضور و نظارت بر حوزه های اجتماعی، نگهداشت، مالی و برنامه ریزی را داشتند و در نهایت در ۱۰ ماه عملكرد شهرداران نواحی در تمام این حوزه ها بررسی گردید.
موسوی لاری هدف از این نظارتها را بررسی عملكرد شهرداران نواحی و بهبود وضعیت اداره شهر عنوان نمود و اظهار داشت: هم اكنون حدود ۶۰ هزار پرونده ماده صد در شهرداری تهران داریم كه اگر نظارت های مستمر و دقیق نواحی انجام می شد، شاید خیلی از این پرونده ها به ماده ۱۰۰ نمی رسید.
بنا براعلام شهرنوشت، وی خاطرنشان كرد: دور سوم بازدیدهای دوره ای نواحی ۱۲۲ گانه را پس از اربعین آغاز می نماییم. این دور با محوریت پروژه های دارای اولویت در سال ۹۸ است و هفته ای دو روز بازدید خواهیم داشت.1398/07/22
12:54:08
5.0 / 5
4669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس