تیرانداز نازی آباد دستگیر شد

تیرانداز نازی آباد دستگیر شد به گزارش ال مور فردی كه مبادرت به تیراندازی در محله نازی آباد تهران كرده بود، از جانب ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ دستگیر شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در ایام پایانی هفته پیش گزارشی از وقوع یك فقره درگیری مسلحانه و تیر اندازی در محله نازی آباد به مركز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد كه درپی آن عوامل كلانتری در محل حاضر شده و اقدامات و تحقیقات اولیه را انجام داده و نتایج حاصل شده را به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار دادند تا بوسیله رسیدگی تخصصی به سوژه عامل یا عاملان این اقدام كه از اوباشگران بودند، شناسایی و دستگیر شوند.
در جریان این تحقیقات هویت عامل تیراندازی شناسایی شده و این فرد كه از اراذل و اوباش سابقه دار بود، بعد از هماهنگی با مقام قضایی، روز گذشته در مخفیگاهش واقع در محله دربند دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
این فرد كه از ازاذل و اوباش سابقه دار بود در بازجویی های انجام شده به بزه انتسابی اقرار و هدف از آنرا قدرتنمایی و زهرچشم گرفتن اعلام نمود. همین طور در بازرسی از مخفیگاه و خودروی متهم نیز یك قبضه كلت، سلاح سرد و حدود 20 عدد فشنگ كشف و ضبط شد.
مركز اطلاع رسانی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود كه متهم بعد از تشكیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد و از آنجا با قرار وثیقه میلیاردی روانه زندان شد.1398/08/09
19:14:55
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: فشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس