مردی دخترمورد علاقه اش را در جنت آباد آتش زد

مردی دخترمورد علاقه اش را در جنت آباد آتش زد به گزارش ال مور رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری مردی كه مبادرت به آتش زدن زنی در منطقه جنت آباد كرده بود، اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سرهنگ علی محمدی در این زمینه گفـت: اواخر هفته گذشته پرونده ای با مبحث آتش زدن عمدی زنی جوان در محله جنت آباد از جانب مقام قضایی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد كه در جریان بررسی های انجام شده مشخص شد كه در تاریخ روز نهم آبان ماه، مردی حدودا ۳۰ساله در حوالی خیابان باهنر محله جنت آباد اقدام به ایجاد درگیری و مشاجره شدید با زنی جوان كرده و بعد از تهدیدش به مرگ، مبادرت به پاشیدن بنزین به سر و بدن زن جوان كرده و او را به آتش كشیده و متواری شده است.
وی با اشاره به انجام تحقیق از شاكی پرونده اظهار داشت: این زن جوان كه شرایط جسمی مناسبی هم نداشت در سخنانی كوتاه اطلاعاتی از متهم و انگیزه و علت این جنایت را در اختیار ماموران قرار دارد و ماموران هم با استفاده از آن تحقیقات خود برای دستگیری این فرد را آغاز كردند.
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اظهارات شاكی به ماموران اظهار داشت: مدتی قبل؛ مرد جوان به بهانه ازدواج با شاكی ارتباط عاطفی برقرار كرده اما مدتی بعد با شناخت شاكی از متهم، این ارتباط از جانب زن جوان قطع و همین مسئله موجب شد كه مرد جوان با زور و تهدید بخواهد كه این زن را به رابطه بازگرداند در آخر هم با عنایت به اینكه زن جوان در مقابل این درخواست مقاومت كرده، او را با بنزین به آتش كشیده است.
محمدی با اشاره به اینكه هویت و مخفیگاه متهم از جانب ماموران مورد شناسایی قرار گرفت، اظهار داشت: صبح روز گذشته ماموران پلیس امنیت با هماهنگی مقام قضایی متهم را در محدوده میدان صادقیه شناسایی و برای دستگیری اش وارد عمل شدند اما این فرد مبادرت به درگیری با ماموران كرده و تلاش در فرار داشت كه با شلیك چند تیرهوایی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.
وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم اظهار داشت: این فرد در اعترافات خود به بزه انتسابی اقرار كرد و بعد از تشكیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.1398/08/11
21:04:25
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: ازدواج , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس