استاندار تهران:

افزایش تولید كالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می كند

افزایش تولید كالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می كند به گزارش ال مور استاندار تهران بر ضرورت مستندسازی اقدامات صورت گرفته در زمینه های مختلف برای بهره گیری آیندگان بعنوان یك تجربه، تاكید كرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در سومین نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران اظهار داشت: باید از همه دستگاه هایی كه تلاش كردند و همكاران ما در پدافند غیرعامل استان تهران را یاری رساندند تا نهایتا در ارزیابی های استان های كشور، تهران بعنوان استان ممتاز قلمداد شود، قدردانی كنم. این رخداد نشان از درك مبحث مهم پدافند غیرعامل در استان تهران است.
وی ادامه داد: پدافند غیرعامل مبحث پراهمیتی است، به شكلی كه رهبر معظم انقلاب این مساله را بسیار مهم معرفی كردند و تأكیدات ایشان بر اهمیت این بخش افزود. بطور قطع با پدافند غیرعامل می توان مقاومت و اثربخشی اقدامات را افزایش داد. حضور حماسی مردم انقلابی و باانگیزه ما هم در راهپیمایی اربعین كه بیشتر از ۳.۵ میلیون نفر در آن شركت كردند و همینطور راهپیمایی امروز به مناسبت ۱۳ آبان كه روز نماد ملی مبارزه با استكبار جهانی است خود به منزله پدافند غیرعامل قلمداد می شود كه لرزه بر دل استكبار جهانی می اندازد.
وی افزود: ما بحمدلله این نگاه را روز به روز افزایش می دهیم تا اثربخش بودن اقدامات بعنوان یك فرهنگ در همه دستگاه های اجرایی نهادینه شود و گسترش پیدا كند. ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب به لحاظ جنگ نظامی، جنگ سایبری و اقدامات تروریستی ضد ملت و نظام و انقلاب توسط استكبار جهانی در معرض تهدید بوده است و هیچ گاه این تهدیدات متوقف نشده و روز به روز ابعاد آن گسترش پیدا می كند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینكه پدافند غیرعامل امر بسیار واجبی است، اضافه كرد: باید در این زمینه فرهنگ سازی لازم صورت گیرد و توجه و اجبار به موضوعات پدافند غیرعامل در آحاد جامعه و مسؤلان ایجاد شود. بطور قطع اگر مردم در اقدامات ما همراهی نداشته باشند در رسیدن به اهداف مان موفق نخواهیم بود بنابراین همراهی مردم نقش ممتازی در این عرصه خواهد داشت.
وی تاكید كرد: از جانب دیگر باید مستندسازی اقدامات به صورت جد مد نظر قرار گیرد. متأسفانه از گذشته در ثبت و مستندسازی اقدامات برای بهره برداری آیندگان بعنوان تجربه، ضعف وجود داشته در حالیكه مستندسازی می تواند بعنوان دستاورد و گنجی برای آیندگان قلمداد شود كه با تقویت نقاط قوت و رفع ضعف ها نقش بسزایی در پیشبرد اهداف داشته باشد.
محسنی بندپی افزود: افزایش تولید كالا در كشور را شاهدیم، تولیدی كه خود بعنوان پدافند غیرعامل قلمداد می شود و به شكلی اضطراب، یأس و نگرانی كه دشمن به مردم پمپاژ می كند را بعنوان یك عامل بازدارنده خنثی می كند.1398/08/14
10:15:07
5.0 / 5
4748
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس