معاون سازمان شهرداری ها خبر داد

اعتبار یك هزار و دویست میلیاردی برای مدیریت پسماند مازندران

اعتبار یك هزار و دویست میلیاردی برای مدیریت پسماند مازندران ال مور: معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با اشاره به عزم جدی دولت برای ساماندهی پسماندهای استانهای شمالی همچون مازندران از تشكیل كارگروه ویژه ساماندهی پسماندهای این استانها و تخصیص اعتبار برای پروژه های این بخش و راه اندازی نیروگاه زباله سوزی 200 تنی نوشهر تا اختتام سالجاری آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حسین رجب صلاحی در حاشیه بازدید از استان مازندران از تشكیل كارگروه ویژه مدیریت پسماندهای استان های شمالی كشور با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و وزارت كشور به منظور بررسی معضلات و چالش های مدیریت پسماند در این استانها و تشكیل جلسات تخصصی با مسئولان سه استان ساحلی شمال كشور آگاهی داد.
وی اضافه كرد: برنامه های كوتاه مدت و طولانی مدت مدیریت پسماندها در استان مازندران مربوط به هشت منطقه برای۲۴۱۱روستا، ۶۰ شهر و ۲۲ شهرستان است.
وی همین طور از اختصاص 1200 میلیارد ریال اعتبار از طرف دولت به طرح های مدیریت پسماند استان مازندران آگاهی داد و اظهار داشت: مقرر شد برنامه های كوتاه مدت و طولانی مدت برای بهبود وضعیت پسماندهای استان مازندران اجرایی شود كه برنامه های كوتاه مدت شامل اجرای اقداماتی به منظور كاهش معضلات زیست محیطی پسماندها در مناطق شهری و روستایی مازندران است.
براساس به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، رجب صلاحی اضافه كرد: اقدامات بلندمدت شامل اجرای نیروگاه های زباله سوزی در نوشهر و ساری است كه نیروگاه زباله سوزی۲۰۰ تنی نوشهر بر طبق برنامه ریزی های به عمل آمده تا اختتام امسال و نیروگاه450 تنی ساری سال آینده راه اندازی خواهد شد.
منبع:

1398/08/22
19:21:54
5.0 / 5
4236
تگهای خبر: آینده , بودجه , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس