نصب فیلتر دوده بر روی ۸۰۰ اتوبوس بی آر تی در صورت تامین اعتبار

نصب فیلتر دوده بر روی ۸۰۰ اتوبوس بی آر تی در صورت تامین اعتبار ال مور: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از نصب فیلتر دوده بر روی 800 اتوبوس بی.آر. تی تا آخر سال در صورت تامین اعتبار آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی بامداد امروز در مراسم نصب ۵۰ فیلتر دوده بر روی اتوبوس دوكابین با بیان این كه در صورت تامین اعتبار می توانیم بر روی ۸۰۰ اتوبوس بی آر تی موجود در شهر تهران فیلتر جذب دوده نصب نماییم، اظهار داشت: هر روز می توان سه فیلتر دوده بر روی اتوبوس ها نصب كرد و اگر این امكان فراهم گردد می توانیم تا آخر سال بر روی همه اتوبوس های بی ار تی فیلتر نصب نماییم.
وی با اشاره به اینكه شركت تولیدكننده قسمتی از اتوبوس های دوكابین، وظیفه نصب این فیلترها را برعهده دارد، اظهاركرد: در این مرحله ۵۰ فیلتر دوده بر طبق فناوری جدید كه عمر نامحدودی نیز دارند بر روی اتوبوس های دوكابین ساخت شركت اسناخودرو نصب خواهد شد و تلاش می نماییم بر روی بقیه اتوبوس ها نیز این فیلترها نصب شود.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: این فیلترهای نصب شده جدید می توانند میزان گازهای خروجی آلاینده از اگزوز اتوبوس ها را تا حد زیادی كاهش دهند.

كاهش ۸۰ درصدی آلایندگی خروجی از اگزوز اتوبوس های بی. آر. تی
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهدی مرسلی مدیرعامل شركت اسناخودرو نیز در مراسم نصب فیلتر دوده بر روی اتوبوس های دوكابین اعلام نمود كه با نصب فیلترهای نسل جدید جاذب دوده بر روی اتوبوس های بی. آر. تی حدود ۸۰ درصد آلایندگی گازهای خروجی از اگزوز اتوبوس های بی آر تی كاهش پیدا می كند.
وی با تشریح خاصیت فیلترهای دوده با بیان این كه شركت اسناخودرو تولید كننده قسمتی از اتوبوس های دوكابینی است كه در خطوط بی. آر. تی بهره برداری می شود، اظهار نمود: با عنایت به اشرافی كه شركت سازنده بر روی اتوبوس های خود دارد از ما خواسته شد كه نسبت به نصب فیلترهای جاذب دوده بر طبق كاركرد نوع موتور اقدام نماییم كه این مهم امروز صورت گرفت.
مرسلی با بیان این كه با نصب فیلترهای جاذب دوده، آلایندگی گازهای خروجی اگزوز به شدت كاسته می شود، اظهار داشت: در این شرایط حدود ۸۰ درصد گازهای خروجی كاهش پیدا می كند.
مدیرعامل شركت اسناخودرو با بیان این كه این فیلترهای دوده كاملا منطبق بر اتوبوس های دوكابین است، افزود: این فیلترهای هوشمند متناسب با گازهای خروجی از اگزوز اتوبوس های دوكابین نصب شده است.
مرسلی با بیان این كه برای نخستین بار خودروساز متناسب با نوع خودرو نسبت به خرید فیلتر اقدام نموده و آنرا گارانتی می كند، اظهار داشت: قبل از این عمر فیلتر دوده اگر خوب مراقبت می شد حدود پنج سال بود، اما الان سیستم های نگهدارنده آنلاین است و می توانیم فعالیت این فیلترها را رصد نماییم.
مدیرعامل شركت اسناخودرو با بیان این كه این نوع فیلترها از نوع پسیو هستند، اظهار نمود: فعالیت این فیلترها به شكلی است كه اگر این اتوبوس تا حدی روغن سوزی داشته باشد نیز می تواند جلوی انتشار آلایندگی در هوا را بگیرد.
وی با بیان این كه در حال مذاكره با شركت های دانش بنیان هستیم، اظهار داشت: بعنوان یك شركت خودروساز در حال مذاكره هستیم تا بتوانند نسبت به تولید این فیلترها به ما كمك كنند، اما هنوز زمان دقیقی را به ما اعلام نكرده اند.1398/09/06
16:26:11
5.0 / 5
4249
تگهای خبر: تولید , خرید , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس