پیرزن تنها طعمه پیك موتوری شد

پیرزن تنها طعمه پیك موتوری شد ال مور: پیك موتوری رستوران كه با جعل وكالت نامه قصد داشت خانه ویلایی پیرزنی تنها را تصاحب كند دستگیر شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا روز سوم آذرماه سال جاری یكی از شهروندان با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام نمود كه مرد جوانی در حال بریدن قفل یك خانه ویلایی است، با بیان این مساله بلافاصله ماموران كلانتری ۱۰۱ تجریش در محل حاضر شده و سوژه را بررسی كردند.

ماموران در محل حادثه نزد مرد جوان رفتند و او به آنها اظهار داشت كه نامش كیوان است و ۲۸ سال سن دارد. او همینطور عنوان نمود كه این خانه كه چند سال است رهایش كردند متعلق به مادرش است حالا برای بازسازی آن آمده است، اما سند و مدركی كه ثابت كند مادرش مالك این خانه است به همراه نداشت. بدین سبب ماموران او را به كلانتری منتقل كردند. وی در ادامه بعد از تشكیل پرونده اولیه، جهت بررسی تخصصی به پایگاه یكم پلیس آگاهی تحویل داده شد.

او با حضور در آگاهی باز هم خودرا مالك ویلا معرفی نمود و خواهرش به نام سوسن ۳۵ ساله نیز با حضور در پایگاه یكم با به همراه داشتن یك برگ وكالت قطعی عنوان نمود كه منزل متعلق به مادرشان است اما كارآگاهان با مشاهده وكالت نامه ارائه شده توسط سوسن متوجه شدند كه وكالت نامه جعلی است.
در ادامه رسیدگی به پرونده، سر دفتر دفترخانه ای كه مهر آن در ذیل سند جعلی وجود داشت به پایگاه یكم دعوت شد و طی بررسی سند اعلام نمود كه این وكالت نامه برای خودرو تنظیم شده است و متهمان سند رسمی را دستكاری و جعل كرده اند، بدین سبب سوسن و كیوان باردیگر مورد بازجویی قرار گرفتند. طی این بازجویی كیوان اظهار نمود كه چندسالی پیك موتوری رستورانی در محدوده زعفرانیه بوده و برای مالك خانه كه پیرزنی تنها و ۹۰ ساله بود، غذا می برده است. وی ادعا نمود كه او بعد از مدتی اعتماد پیرزن را به دست آورده به صورتی كه كارهایش را با موتور شخصی اش انجام می داده است.

متهم همین طور در ادامه بازجویی های پلیس ادعا نمود كه روزی پیر زن با او تماس گرفته و گفته است كه برای انجام كاری به منزلش برود، وقتی به منزلش رفته پیرزن به او گفته كه این خانه برای بستگانش است و به او ارث رسیده است و چون به صورت كامل مدارك خانه را برای جابجایی سند نداشته از او خواسته تا كارهای نقل و انتقال سند را انجام دهد و قرار شده در عوض دو سهم از خانه را به نامش كند. اما متهم با گرفتن اسناد و مدارك به خانه آمده و فكر كرده كه پیرزن سن بالایی دارد و نهایت چند وقت دیگر فوت می كند و او صاحب كل خانه می شود.
متهم در ادامه اظهاراتش اظهار داشت كه در همین هنگام به یاد دوستش به نام امیر كه ۶۵ ساله است افتاده است. او اظهار نمود كه در پاتوقشان كه برای مصرف شیشه به آن جا می رفتند با او آشنا شده و می دانسته كه سابقه دار است و در زمینه جعل سند فعالیت می كند، بدین سبب نزد او رفته و قرار شده كه امیر در قبال دریافت دو میلیون تومان برای او وكالت نامه ای جعلی صادر كند.
مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی ضمن تایید این خبر اعلام نمود كه بااظهارات كیوان، دستگیری امیر در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و در نهایت با انجام یك رشته اقدامات پلیسی مخفیگاه امیر در خیابان ستارخان شناسایی و در یك عملیات ضربتی جاعل سند نیز در روز یكشنبه 17 آذرماه دستگیر شد. همین طور بعد از انتقال جاعل به پایگاه یكم، وی نیز به جرم جعل وكالت نامه خانه ویلایی اعتراف كرد. الان نیز متهمان برابر دستور دادیار شعبه دهم دادسرای ناحیه یك تهران، برای كشف زوایای پنهان پرونده در اختیار كارآگاهان پایگاه یكم قرار دارند.
منبع:

1398/09/20
21:31:52
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس