بی توجهی دانشگاه تهران به تصمیمات شورایعالی شهرسازی در طرح توسعه

بی توجهی دانشگاه تهران به تصمیمات شورایعالی شهرسازی در طرح توسعه به گزارش ال مور عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از عدم توجه دانشگاه تهران به مصوبات شورایعالی شهرسازی در طرح توسعه دانشگاه تهران گلایه نمود.


زهرا نژاد بهرام در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به جزئیات جلسه ظهر امروز كمیسیون ماده ۵ اظهار داشت: در جلسه امروز كمیسیون ماده ۵، طرح توسعه دانشگاه تهران باردیگر عنوان شد.
وی با اشاره به اینكه در اردیبهشت ماه امسال شورایعالی معماری و شهرسازی تغییراتی در مورد طرح توسعه دانشگاه تهران داشت و بر همین مبنا از دانشگاه تهران خواسته شده بود كه تا انتهای آبان ماه طرح خویش را بر مبنای مصوبات شورایعالی اصلاح كند، اظهار داشت: با گذشت ۱.۵ ماه این طرح به كمیسیون ماده ۵ ارسال شد و در دستور كار قرار گرفت اما بررسی ها نشان داد كه متاسفانه طرح توسعه دانشگاه تهران بر مبنای مصوبات شورایعالی شهرسازی اصلاح نشده بود.
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران اضافه كرد: از آنجایی كه در متن مصوبه هیات دولت صراحتا اعلام شده كه باید طرح توسعه دانشگاه تهران بر مبنای مصوبات شورایعالی باردیگر تنظیم شود، مقرر شد كارگروهی با حضور نماینده شورای شهر، اعضای كمیسیون ماده ۵، نماینده شورایعالی و نماینده دانشگاه تهران تشكیل گردد تا دستورالعمل و مصوبات شورایعالی شهرسازی در مورد طرح توسعه دانشگاه تهران تبیین شود چون كه متاسفانه مصوبات شورایعالی در متن اصلاحی لحاظ نشده بود.
نژادبهرام با اشاره به اینكه این كارگروه ظرف مدت یك ماه بررسی های لازم را انجام خواهد داد، اظهار داشت: شورایعالی تنها مرجع تصویب طرح های توسعه شهری است و مصوبات آن برای همه دستگاه ها لازم الاجراست.1398/10/09
21:45:20
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: توسعه , شهرسازی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس