بررسی احیای گورستان های قدیمی تهران در شورای شهر

بررسی احیای گورستان های قدیمی تهران در شورای شهر به گزارش ال مور عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ارسال لایحه ساماندهی، احیاء و حفاظت گورستان های قدیمی دولاب به شورای شهر اطلاع داد.


زهرا نژاد بهرام در گفتگو با ایسنا، با اعلام عرضه لایحه ساماندهی مجموعه گورستان های قدیمی شهر اظهار داشت: چندی قبل شهرداری تهران لایحه ای را جهت بررسی به شورای شهر ارسال كرد كه بر مبنای آن ساماندهی، حفاظت و احیاء مجموعه گورستان های دولاب مورد توجه قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینكه برای نخستین بار در یك لایحه ساماندهی و احیای مجموعه گورستان ها مورد تاكید قرار گرفته است، خاطرنشان كرد: در این لایحه برای احیاء و حفاظت از گورستان های اقوام و مذاهب مختلف كه در سطح تهران موجود است همچون گورستان لهستانی ها، روس، گریگور، ارامنه كاتالیك و... برنامه عملیاتی پیشنهاد شده است.
نژاد بهرام اضافه كرد: برخی از این گورستان ها از نظر تاریخی ثبت ملی شدند؛ اما شهرداری از شورا در غالب یك لایحه درخواست كرده تا نسبت به ساماندهی و احیاء این گورستان ها وارد شود كه این لایحه در هیات رئیسه مطرح و جهت بررسی بیشتر به كمیسیون های تخصصی ارجاع داده شد.1398/10/13
12:05:50
5.0 / 5
4184
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس